Generální partner
Světlý režim
29. červenec 2018

Šílené, podotkl k výsledku Martin Berkovec

I ve druhém utkání sezóny dokázal, proč je brankářskou jedničkou. Přestože Martin Berkovec čtyřikrát inkasoval, tak další minimálně čtyři tutové šanci domácí Slavii zlikvidoval. Po zápase bral výsledek jako realitu a odraz dění na trávníku.
Tribuna Sever na svého velkého oblíbence nezapomněla! Karvinskou brankářskou jedničku po výprasku 0:4 mohla hřát aspoň velká přízeň slavistických fanoušků, kteří jej několikrát vyvolávali. A není divu, vždyť ještě nedávno byl hráčem Slavie. „Oboustranně jsme se na sebe těšili. Jsou fajn a potvrdili to. Bohužel vůbec nemám radost z toho přídělu, čtyři góly jsou hodně. Už v Liberci to navíc byla herně velká bída a tady to nebylo o moc lepší. Šílené,“ hlesl Martin Berkovec 

Karvinští se poměrně brzy dostali do složité situace, protože inkasovali z penalty. „Začít v Edenu penaltou, není vůbec dobré. Milana Škodu znám z tréninku, vím kam kope. Čekal jsem, že v prvním domácím zápase trochu znervózní a kopne to doprostřed. Udělal to ale chytře, neměl jsem šanci,“ vykládal v obležení novinářů Berkovec.

Dalších několik vyložených šancí domácích, kteří hráli v naprosté pohodě a na hřišti zcela dominovali, dokázal zlikvidovat. Asi nejlepší zákrok vytáhl po přestávce proti Milanu Škodovi, jehož střelu bravurně vykopl a překazil mu radost z hattricku.

Po dvou kolech, ve kterých hráli svěřenci Romana Nádvorníka dvakrát na hřišti soupeře, mají fotbalisté MFK 0 bodů a skóre 0:5. „Bohužel v Liberci jsme sahali po bodu, tady to nešlo – Slavia je úplně někde jinde. Dosavadní bilanci přičítám i těžkému losu, na druhou stranu, jestli budeme hrát podobně, tak to nebude dobré. Musíme se markantně zlepšit,“ uzavřel Martin Berkovec.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo