Generální partner
Světlý režim
29. červenec 2018

Šílené, podotkl k výsledku Martin Berkovec

I ve druhém utkání sezóny dokázal, proč je brankářskou jedničkou. Přestože Martin Berkovec čtyřikrát inkasoval, tak další minimálně čtyři tutové šanci domácí Slavii zlikvidoval. Po zápase bral výsledek jako realitu a odraz dění na trávníku.
Tribuna Sever na svého velkého oblíbence nezapomněla! Karvinskou brankářskou jedničku po výprasku 0:4 mohla hřát aspoň velká přízeň slavistických fanoušků, kteří jej několikrát vyvolávali. A není divu, vždyť ještě nedávno byl hráčem Slavie. „Oboustranně jsme se na sebe těšili. Jsou fajn a potvrdili to. Bohužel vůbec nemám radost z toho přídělu, čtyři góly jsou hodně. Už v Liberci to navíc byla herně velká bída a tady to nebylo o moc lepší. Šílené,“ hlesl Martin Berkovec 

Karvinští se poměrně brzy dostali do složité situace, protože inkasovali z penalty. „Začít v Edenu penaltou, není vůbec dobré. Milana Škodu znám z tréninku, vím kam kope. Čekal jsem, že v prvním domácím zápase trochu znervózní a kopne to doprostřed. Udělal to ale chytře, neměl jsem šanci,“ vykládal v obležení novinářů Berkovec.

Dalších několik vyložených šancí domácích, kteří hráli v naprosté pohodě a na hřišti zcela dominovali, dokázal zlikvidovat. Asi nejlepší zákrok vytáhl po přestávce proti Milanu Škodovi, jehož střelu bravurně vykopl a překazil mu radost z hattricku.

Po dvou kolech, ve kterých hráli svěřenci Romana Nádvorníka dvakrát na hřišti soupeře, mají fotbalisté MFK 0 bodů a skóre 0:5. „Bohužel v Liberci jsme sahali po bodu, tady to nešlo – Slavia je úplně někde jinde. Dosavadní bilanci přičítám i těžkému losu, na druhou stranu, jestli budeme hrát podobně, tak to nebude dobré. Musíme se markantně zlepšit,“ uzavřel Martin Berkovec.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná