Mlade talenty

Šílené, podotkl k výsledku Martin Berkovec

29.07.2018 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Šílené, podotkl k výsledku Martin Berkovec I ve druhém utkání sezóny dokázal, proč je brankářskou jedničkou. Přestože Martin Berkovec čtyřikrát inkasoval, tak další minimálně čtyři tutové šanci domácí Slavii zlikvidoval. Po zápase bral výsledek jako realitu a odraz dění na trávníku.

 

Tribuna Sever na svého velkého oblíbence nezapomněla! Karvinskou brankářskou jedničku po výprasku 0:4 mohla hřát aspoň velká přízeň slavistických fanoušků, kteří jej několikrát vyvolávali. A není divu, vždyť ještě nedávno byl hráčem Slavie. „Oboustranně jsme se na sebe těšili. Jsou fajn a potvrdili to. Bohužel vůbec nemám radost z toho přídělu, čtyři góly jsou hodně. Už v Liberci to navíc byla herně velká bída a tady to nebylo o moc lepší. Šílené,“ hlesl Martin Berkovec 

Karvinští se poměrně brzy dostali do složité situace, protože inkasovali z penalty. „Začít v Edenu penaltou, není vůbec dobré. Milana Škodu znám z tréninku, vím kam kope. Čekal jsem, že v prvním domácím zápase trochu znervózní a kopne to doprostřed. Udělal to ale chytře, neměl jsem šanci,“ vykládal v obležení novinářů Berkovec.

Dalších několik vyložených šancí domácích, kteří hráli v naprosté pohodě a na hřišti zcela dominovali, dokázal zlikvidovat. Asi nejlepší zákrok vytáhl po přestávce proti Milanu Škodovi, jehož střelu bravurně vykopl a překazil mu radost z hattricku.

Po dvou kolech, ve kterých hráli svěřenci Romana Nádvorníka dvakrát na hřišti soupeře, mají fotbalisté MFK 0 bodů a skóre 0:5. „Bohužel v Liberci jsme sahali po bodu, tady to nešlo – Slavia je úplně někde jinde. Dosavadní bilanci přičítám i těžkému losu, na druhou stranu, jestli budeme hrát podobně, tak to nebude dobré. Musíme se markantně zlepšit,“ uzavřel Martin Berkovec.

• Sestřih utkání s Bohemkou
dnes - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem