Generální partner
Světlý režim
16. duben 2017

Šisler: Bez bojovnosti a nasazení to dál nepůjde

Velmi rušno bylo po zápase v karvinské kabině. Hráči i realizační tým si byli vědomi, že s takovými výkony by to dál nešlo. Štítový záložník Jan Šisler potom uznal, že tým je ve výsledkové krizi.
Honzo, trenér Weber nazval porážku v Příbrami ostudou. Máte stejný názor?
Ano, zápas nám hrubě nevyšel. Přitom prvních patnáct minut bylo dobrých, sám jsem si říkal, že by to mohlo být dobré. Navíc jsme šli do vedení, ale od té doby patřilo hřiště domácím. Byli u všeho dřív, prostě nás ve všem přehráli. 

Byl to nejhorší zápas v prozatím celé prvoligové sezóně?
Možná bych ho přirovnal k podzimnímu domácímu utkání s Teplicemi, i když v sobotu nám navíc chyběla i bojovnost, což bez ní nejde. Celkově to bylo z naší neslané, nemastné.

Dá se už mluvit po pěti porážkách v řadě o krizi? Mám na mysli spíš výsledkovou než herní, protože domácí zápasy s Plzní a Slavií splňovaly vysoké nároky. 
O výsledkovou krizi jde určitě. Asi jsme si po povedených utkáních s Plzní a Slavií, ve kterých jsme ale paradoxně nezískali ani bod, mysleli, že to v Příbrami půjde bez bojovnosti a nasazení. Domácí nás tvrdě vyvedli z omylu. Musíme si to vyříkat, takhle to dál nejde.

Jak vnímáte a prožíváte tu nehezkou sérii porážek?
Není to příjemné, všichni chceme vyhrávat kvůli sobě a hlavně skvělým fandům. Teď se nám nedaří, zbývá ale ještě šest zápasů do konce a potřebujeme co nejrychleji bodovat. Musíme se zvednout, neudělat další ostudu a nepokazit si renomé, které jsme si pracně budovali od začátku sezóny.

Další zápas vás čeká v sobotu v Teplicích, takže opět jedete na hřiště soupeře. Navíc Teplicím se na jaře velmi daří, nebylo by tedy v této situaci lepší hrát radši doma?
V momentální situaci se nemůžeme vůbec ohlížet na to, kde a s kým hrajeme. Po blamáži tady v Příbrami musíme následující zápas opravdu odmakat a bodovat.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo