Generální partner
Světlý režim
16. duben 2017

Šisler: Bez bojovnosti a nasazení to dál nepůjde

Velmi rušno bylo po zápase v karvinské kabině. Hráči i realizační tým si byli vědomi, že s takovými výkony by to dál nešlo. Štítový záložník Jan Šisler potom uznal, že tým je ve výsledkové krizi.
Honzo, trenér Weber nazval porážku v Příbrami ostudou. Máte stejný názor?
Ano, zápas nám hrubě nevyšel. Přitom prvních patnáct minut bylo dobrých, sám jsem si říkal, že by to mohlo být dobré. Navíc jsme šli do vedení, ale od té doby patřilo hřiště domácím. Byli u všeho dřív, prostě nás ve všem přehráli. 

Byl to nejhorší zápas v prozatím celé prvoligové sezóně?
Možná bych ho přirovnal k podzimnímu domácímu utkání s Teplicemi, i když v sobotu nám navíc chyběla i bojovnost, což bez ní nejde. Celkově to bylo z naší neslané, nemastné.

Dá se už mluvit po pěti porážkách v řadě o krizi? Mám na mysli spíš výsledkovou než herní, protože domácí zápasy s Plzní a Slavií splňovaly vysoké nároky. 
O výsledkovou krizi jde určitě. Asi jsme si po povedených utkáních s Plzní a Slavií, ve kterých jsme ale paradoxně nezískali ani bod, mysleli, že to v Příbrami půjde bez bojovnosti a nasazení. Domácí nás tvrdě vyvedli z omylu. Musíme si to vyříkat, takhle to dál nejde.

Jak vnímáte a prožíváte tu nehezkou sérii porážek?
Není to příjemné, všichni chceme vyhrávat kvůli sobě a hlavně skvělým fandům. Teď se nám nedaří, zbývá ale ještě šest zápasů do konce a potřebujeme co nejrychleji bodovat. Musíme se zvednout, neudělat další ostudu a nepokazit si renomé, které jsme si pracně budovali od začátku sezóny.

Další zápas vás čeká v sobotu v Teplicích, takže opět jedete na hřiště soupeře. Navíc Teplicím se na jaře velmi daří, nebylo by tedy v této situaci lepší hrát radši doma?
V momentální situaci se nemůžeme vůbec ohlížet na to, kde a s kým hrajeme. Po blamáži tady v Příbrami musíme následující zápas opravdu odmakat a bodovat.
Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo