Generální partner
Světlý režim
23. srpen 2015

Sivrić bude mít problém, řekl Weber k vyloučení

Karvinský trenér po vítězství v derby na půdě Frýdku-Místku pochválil tým za zlepšený vstup do utkání oproti minulým zápasům. Chuť mu naopak zkazilo zbytečné vyloučení Mateje Sivriće, které ještě bude mít interní dohru.

Ve dvacáté minutě svítil na ukazateli skóre na hřišti ve Stovkách stav 0:2. Karvinští si vzali předzápasová slova hlavního kouče k srdci a velmi dobře zvládli samotný úvod tradičního derby. Nejprve hlavou Jan Sedlák a pak hezky Matej Sivrić upravili skóre, které se nakonec až do konce utkání nezměnilo. „Celý poločas byl slušný, jen tomu chyběl třetí gól. Domácí si nevytvořili vlastně nic,“ hodnotil první poločas Jozef Weber.

Po změně stran to se chvílemi hrálo nezáživné utkání. Domácí byli směrem dopředu jaloví a hosté se díky náskoku nikam nehnali. „Mohlo to tak působit,“ přiznal. Krátce po hodině hry přišel důležitý okamžik s výhledem k dalším zápasům.

Zbytečné kopnutí do soupeře, který neustále provokoval, znamenalo červenou kartu pro Mateje Sivriće, což Webera rozčílilo. „Totální nedisciplinovanost. Už to tady bylo několikrát v minulé sezóně a nyní opět. Sivrić bude potrestán, udělal hloupost,“ řekl rázně po utkání. A potrestání bude určitě dvojí – jednak ho asi nemine pokuta a určitě dostane trest od Fotbalové asociace České republiky. „Škoda, zahrál solidně a dal gól. Místo něho bude hrát někdo jiný,“ podotkl Weber s tím, že po vyloučení došlo na změnu rozestavení, ale i přesto jeho hráči domácí tým opět do žádné vyložené šance nepustil.

Po třech odehraných zápasech mají Karvinští sedm bodů, skóre 7:1 a dvě čistá konta navrch. „To nás ohromně těší i s výhledem na středeční těžký duel s Varnsdorfem! Věřím, že nás lidé přijdou opět podpořit a vytvoří ještě lepší atmosféru, než proti Vyšehradu,“ zakončil trenér Weber.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná