Generální partner
Světlý režim
7. srpen 2022

Skvěle jsme zápas otočili, usmíval se střelec vítězného gólu Rafiu Durosinmi

Byl jedním z hrdinů prvního domácího utkání. Mladý nigerijský útočník Rafiu Durosinmi naskočil do druhé půle a byl „cítit“. Hráči soupeře s ním měli obrovské problémy a nakonec utkání rozhodl gólem hlavou!

Skvělý tah karvinského realizačního týmu – o přestávce za nepříznivého stavu zůstal v kabině kapitán Michal Papadopulos a místo něj trenéři ukázali na Durosinmiho. „Na hřiště šel jsem s tím, abych ze sebe vydal to nejlepší a hlavně dal gól. To se podařilo. Někomu se může zdát, že to bylo jednoduché zakončení, ale je to o správném načasování náběhu,“ usmíval se devatenáctiletý útočník. A to ještě mohl skórovat minimálně jednou, když dvacet minut před koncem zády k bráně trefil tyč.

Během celého zápasu panovalo tropické počasí, na které by měl být z Nigérie zvyklý, přesto to i pro něj nebylo vůbec jednoduché. „Bylo to hodně fyzicky náročné. Přeci jen to už je nějaká doba, co jsem hrál v takovém počasí a hlavně Vlašim byla silným a kvalitním soupeřem,“ podotkl.

Nejen on si v hlavě pomyslel, že to byl doslova šílený zápas, který se ale musel fanouškům líbit. „Hlavně po té červené kartě jsem cítil na naší straně větší odhodlání a věřil jsem minimálně v remízu. Zápas jsme skvěle otočili, byl to výborný comeback,“ prohodil s úsměvem hrdina duelu, který si tak otevřel gólový účet i ve druhé nejvyšší soutěži a i díky němu mají Karvinští po dvou kolech maximální počet šesti bodů.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo