Generální partner
Světlý režim
27. únor 2017

Střídaní? Asi vyústění naší špatné hry, řekl Panák

Už pět minut před poločasovým hvizdem se na hřiště dostal ofenzivní fotbalista Filip Panák. Nikoliv kvůli zranění jednoho ze spoluhráčů, ale z taktického hlediska. S jeho příchodem a přeskupením rozestavení se ve druhé půli hra Karviné aspoň o trochu zvedla.

Trenér Weber je známý tím, že když je nespokojený, klidně sáhne do sestavy už v průběhu první půle. Naposledy tak učinil v sobotu na Julisce, kde stáhl Erika Puchla a místo něj poslal do hry Filipa Panáka. Ten zaujal místo podhrotového hráče, Lukáš Budínský se posunul na levý kraj zálohy. „Střídání bylo určitě vyústěním neuspokojivé hry. Nečekal jsem, že půjdu na hřiště tak brzy, ale trenér chtěl něco změnit nebo tomu dát nový impuls, tak ukázal na mě,“ glosoval tuto skutečnost po utkání sám Panák.

Jednadvacetiletý fotbalista šel na hřiště ve čtyřicáté minutě. „Měl jsem necelých šest minut na to, abych fakt zamakal naplno, potom následovala přestávka. Zápas byl náročný hlavně fyzicky, Dukla nám moc nepůjčovala balón. O tom jsme ale věděli, že jsou silní na míči. Dělalo nám to celkem problémy, až ve druhé půli se to trochu zlepšilo a měli jsme tam nějaké akce,“ řekl Filip Panák.

Získaný bod považuje za úspěch, ostatně podobně mluvili všichni z karvinského tábora. „Určitě jsme spokojení. Chtěli jsme v Praze bodovat a to se podařilo,“ dodal ofenzivní hráč.   

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo