Generální partner
Světlý režim
1. listopad 2016

Ten gól byl pro tátu, radoval se Radek Voltr

Krásnými trefami se to v nedělním utkání v Hradci Králové jen hemžilo. Výjimečný ale byl gól nůžkami královéhradeckého odchovance Radka Voltra, který po půlhodině zvyšoval už na rozdíl dvou branek.

Skvělý start, dvougólový náskok už do poločasu, následný kolaps, který znamenal ztrátu vedení, a pak opět „nahozený motor na plné obrátky“. Zápas jako na houpačce s tříbodovou tečkou pro MFK Karviná. „Máme teď relativně klid se připravit na Slovácko. Když však Hradec vyrovnal, všichni jsme si vzpomněli na první kolo v Jablonci, kde jsme o dvougólový náskok také rychle přišli. Naštěstí se nám to teď povedlo dotáhnout a máme tři body,“ řekl po utkání Radek Voltr.

Ten se prezentoval fotbalovou parádou. Ve 32. minutě po rohovém kopu kapitána Eismanna a prodlouženém míči z hlavy Budínského se nádherně akrobaticky přes hlavu trefil právě fotbalista hostující v Karviné z pražské Slavie – nůžky a šmik, rázem to bylo 2:0 pro Karvinou. „Vyplynulo to ze situace, přesně takové zakončení mám rád. Samozřejmě to nejde každý zápas, ale čas od času se to dá použit a jsem moc rád, že jsem to takhle perfektně trefil. Gól chci věnovat tátovi k narozeninám,“ podotkl spokojený hráč s devítkou na dresu.Voltr nahradil na hrotu útoku Pavola Jurča symbolicky právě na hřišti klubu, kde s fotbalem začínal. Proti Votrokům však v soutěžním zápase nastoupil vůbec poprvé. „Na zápas jsem se moc těšil, v týmu domácích mám spoustu kamarádů, celkově mám Hradec moc rád. Byl to pro mě zápas se zvýšenou motivací. Jsme rádi za výhru. Získali jsme další důležité tři body,“ uzavřel kandidát minimálně na gól podzimu, na který se můžete znovu podívat ZDE.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo