Generální partner
Světlý režim
17. srpen 2023

Tomáš Hejdušek před Jabloncem: Chceme to zvládnout kvůli nám samotným i fanouškům

Důležitý domácí zápas s Jabloncem je už za dveřmi. Dva dny před duelem proti severočeskému soupeři hovořil pro klubový web trenér Tomáš Hejdušek.

Trenére, máte plán, jak ukončit třízápasovou sérii porážek?
To je jednoduché – vyhrát! Budeme moc rádi, když duel s Jabloncem zvládneme. Kvůli nám samotným, ale samozřejmě i kvůli fanouškům. V minulém domácím zápase s Mladou Boleslaví byli naší dvanáctým hráčem a bylo moc fajn, že nás přijeli povzbudit i do Pardubic. Moc rádi bychom jim jejich důvěru chtěli oplatit vítězstvím.

Soupeř ze severu Čech má na svém kontě prozatím pouze dva body za dvě remízy a v posledním ligovém utkání utrpěl doma debakl od Sparty. Jak trnitá cesta povede v sobotu k úspěchu?
Jablonec má tým nabitý velkými jmény. Ale pozor, kvůli novému trávníku hráli už třikrát venku a doma narazili na Spartu. Z hřišť soupeřů dovezl Jablonec bezbrankové remízy a porážku 1:3. Je ale vidět, že venku moc gólů nestřílí, ale také příliš neinkasují s výjimkou prvního utkání v Boleslavi.

Domácí zápas se Spartou prohrál jablonecký tým 1:5, když v prvním poločase dostal všechny góly. To je na nejvyšší úrovni rarita, ne?
Jestli to je rarita, to nevím. Ale hráli se Spartou, která je v laufu. A bylo to vidět i v úterý proti Kodani v předkole o Ligu mistrů, které dala tři góly. Ale o Spartě se nechci bavit. Pro Jablonec to určitě bude něco jiného, když přijede k nám - na hřiště nováčka. Každopádně hrajeme doma a utkání potřebujeme a (hlavně) chceme zvládnout.

Před posledním utkáním v Pardubicích jste se musel vypořádat s nějakými absencemi. Jaký je aktuální stav? Vyprázdnila se v týdnu marodka?
Spíš opak je pravdou…

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo