Generální partner
Světlý režim
3. březen 2023

Tomáš Hejdušek: Příbram maximálně respektujeme, ale potřebujeme lídra porazit!

Lídr soutěže zavítá v prvním jarním kole do Karviné. O samotném soupeři, náladě v týmu před důležitým startem i úterním setkání s fanoušky mluvil trenér Tomáš Hejdušek.

Trenére, jaká je nálada dva dny před vstupem do jara?
Bojovná! Zároveň je cítit to správné napětí a nažhavení. Všichni se těšíme, protože pauza byla fakt dlouhá.

Jaký byl tréninkový týden před prvním mistrovským utkáním?
Standardní (úsměv). Máme takové podmínky a zázemí, že všichni nám vyšli vstříc. Přestože z rána panovaly teploty pod nulou, trénovali jsme na přírodní trávě. Akorát jsme každý den měli tréninky o hodinu posunuté. A udělali jsme dobře, protože v té době už svítilo sluníčko – terén povolil a všechno bylo v pořádku.

Důležitost prvního zápasu jste hráčům v kabině připomínat nemusel, že?
Vůbec ne. Všichni víme, o co hrajeme. Jsem rád, že si to kluci uvědomují. Nesmí ale zůstat u řečí, my to musíme ukázat na hřišti. Zápas s Příbramí je pro nás maximálně důležitý, potřebujeme stáhnout její šestibodový náskok – za každou cenu potřebujeme vyhrát. Máme před sebou dohromady čtrnáct zápasů, může rozhodnout každý gól, každý bod. Musíme však vozit body i venkovních stadionů.

Měl jste dost času Příbram navnímat. Takže, co v neděli čekat od lídra soutěže?
Myslím si, že toho moc měnit nebudou. Po povedeném podzimu sice mají nového trenéra a několik nových hráčů, ale zásadní změny nečekám. Soupeře však maximálně respektujeme, nezajímá mě, co o něm čtu v novinách…

…ano, pořád je to lídr soutěže.
Přesně tak. Do utkání jdeme s pokorou a touhou lídra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY porazit.

Důležitá bude, nejen v neděli, podpora fanoušků. V úterý jste spolu s vedením klubu zavítal mezi ně. S jakými pocity jste z besedy odcházel?
Bylo to příjemné setkání v pohodové atmosféře. Nebráním se dalším setkáním, klidně i během sezóny. Bylo vidět, že fanoušci, kteří dorazili, fotbal v Karviné milují a není jim lhostejný. Je fajn, že se zajímají o dění v klubu a já jim i do budoucna budu maximálně přístupný.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo