Generální partner
Světlý režim
15. březen 2015

Tomáš Komenda: Škoda, že můj gól nebyl vítězný

Výborný tah trenéra Webera! Tomáš Komenda naskočil do rozehraného zápasu a hned po čtyřech minutách na hřišti dokázal skórovat a vyrovnat.

Tomáši, první domácí utkání skončilo remízou 2:2, kterou byste asi před zápasem nebrali. Jak je to po něm?

Svým způsobem je to pro nás ztráta, ale na druhou stranu jsme se dokázali dostat z nepříznivého stavu 0:2. A to jsme mohli klidně i vyhrát. Šancí jsme měli dostatek.

Mnoho šancí jste měli už v Kolíně. Je momentálně finální fáze problém?

Trochu nám to hapruje a určitě máme na čem pracovat.

Vy jste se v prvním ostrém domácím zápase uvedl skvěle, protože jste hlavičkou vyrovnal na konečný stav hned po čtyřech minutách pobytu na hřišti.

Jsem pochopitelně rád, ale ještě radši bych byl, kdyby to byl gól vítězný. Už v Kolíně jsem k němu neměl daleko, ale chybělo mi pár centimetrů.

Ale i proti Táborsku jste nakonec mohl rozhodnout. Co tomu chybělo?

No při této šanci jsem spíš bojoval s gravitací. Jejich obránce mi pak tu střelu na poslední chvíli zblokoval.

Jak jste vůbec ze svého pohledu viděl tu akci, která předcházela vaší gólové radosti?

Byl to klasický náš útok po straně, přišel centr do vápna a oba útočníci jsme si dobře naběhli plus nás dobře doplnili kluci ze zálohy. Možná to bylo i trochu štěstí, že jsem zrovna stál na tom správném místě.

Po dvou zápasech máte na kontě dva bodíky. Takhle jste si rozjezd jarní části asi nepředstavovali, že?

Není to optimální stav, to je jasné. Ale v sobotním utkání jsme ukázali velkou sílu a takřka se nám povedlo proti tak silnému týmu, jakým Táborsko určitě je, otočit skóre v náš prospěch. Škoda, moc daleko k tomu nebylo. Máme se od čeho odrazit a snad už příště v Pardubicích zabodujeme naplno.

V Karviné jste od ledna. Už jste se sžil s prostředím a zvykl si na fotbal, který je úplně jiný než ve třetí lize, kde jste naposledy působil?

Sžívám se za pochodu a snad to nějakým způsobem zvládám (úsměv). Ale vidím to tak ještě na měsíc a budu ve své kůži. Každým dnem se však cítím lépe.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo