Generální partner
Světlý režim
24. červen 2018

Trenér Nádvorník nebyl spokojený s koncovkou

Má za sebou první odkoučované utkání v roli hlavního kouče MFK Karviná. Sice musel zkousnout porážku 2:4, ale důležitější bylo, že na svých svěřencích viděl i přes náročný první týden přípravy chuť makat.
Jak hodnotíte zápas v Dětmarovicích s Cracovií Kraków?
První poločas byl víc takticky svázaný a oba týmy měly evidentně postavené sehranější jedenáctky. Vstup do zápasu nám nevyšel, postupem času už tam byly dobré věci, které se nám bohužel nepodařilo dotáhnout. Byly tam také gólové šance, které jsme narozdíl od soupeře neproměnily. Druhá půle šla za námi, ale kolik šancí jsme nedali z malého vápna, je zkrátka neomluvitelné. Naopak nás srazily góly po taktických chybách.

Mohlo hrát roli, že soupeř je o týden dál v přípravě?
Určitě se to projevilo. Od pondělí kluci dřou, zkoušíme plno nových hráčů. Spíš mě štve, že jsme Cracovii první dva góly doslova darovali.

Okomentujte, prosím, výkony testovaných hráčů?
Zatím bych to nechal bez komentáře, všichni dostanou šanci ještě v úterý proti Górniku Zabrze a potom si řekneme. Výjimkou je Benjamin Mustafič, s kterým jsme se už rozloučili.

A z celkového pohledu? Jak tým pracoval v celém prvním týdnu?
Jsem spokojený. Plán jsme splnili, udělalo se všechno. Hráče musím pochválit, pracují a snaží se. 
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo