Generální partner
Světlý režim
1. listopad 2015

Trenér Weber hodnotí výhru na půdě Táborska

Velká spokojenost vyzařovala z karvinského kouče po dvoubrankové výhře v Sezimově Ústí. Bylo to vůbec první druholigové vítězství v měsíci říjnu.

Jak chutná vítězství po měsíčním půstu?
Jako každé jiné, ale samozřejmě po menší výsledkové krizi jsme všichni moc rádi, že jsme zrovna na půdě silného Táborska uspěli a vezeme domů tři body. Navíc jsme po třech zápasech udrželi opět čisté konto a dokonce po čtyřech utkáních dali konečně aspoň dva góly.

V úvodu jste přežili dvě velké domácí šance. Byl to ten pomyslný zlom? Potom jste už domácí takřka do ničeho nepustili.
Určitě ano. Prvních patnáct minut patřilo domácím, potom jsme se srovnali ve středu hřiště a bylo to dobré. Pomohl nám gól po standardní situaci, protože následně jsme mohli hrát podle vlastních not. Troufnu si říct, že od té doby jsme si to vzadu už hlídali a domácí do žádných šancí nepouštěli.

První gól vstřelil stoper Jovanović a druhý konečně někdo z ofenzivních borců – konkrétně Matěj Fiala.
Jsem za to rád a speciálně Fialu s Moravcem, který mu gól připravil, musím pochválit. Naběhali toho spoustu, podnikli plno protiútoků a nakonec se dočkali i gólu. Ten byl pro nás uklidňující.

V základní sestavě se objevil poprvé po dlouhé době Jaroslav Zelený. Jak zvládl necelých sedmdesát minut?
Právě Jarda měl náročnější týden, protože po zranění absolvoval celý pohárový zápas s Mladou Boleslaví a teď dalších pětašedesát minut. Jsem rád, že se nám vrátil do hry po delším zranění a doufám, že v posledních třech zápasech se budou jeho výkony stupňovat.  

Výhru ze soupeřova hřiště budete potvrzovat v domácím utkání s Ústím nad Labem, na které jste se dotáhli se ztrátou jediného bodu.
Věřím, že jsme se našim fanouškům aspoň trochu omluvili za minulá výsledkově nepodařená utkání. Chodí na nás v hojném počtu, za což jsme rádi a všichni doufáme, že přijdou i na poslední dvě podzimní utkání, ve kterých nás čekají dva atraktivní a zároveň těžcí soupeři z úplné špičky tabulky. 

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná