Generální partner
Světlý režim
3. červenec 2015

V sobotu v Polsku s Koronou Kielce

Goslaw Sport Center ve Wodzislaw-Slaski bude dějištěm druhého přípravného utkání karvinských fotbalistů. Ti v tamním areálu vyzvou od 11 hodin prvoligové Kielce.

Po středeční porážce 2:5 na Slovácku se trenér Weber rozloučil s trojicí zkoušených chorvatských hráčů, kteří jej nepřesvědčili. „Ani jeden z nich nebyl v konfrontaci s ligovým týmem lepší než naši hráči, proto jsme se rozhodli jejich týdenní hostování ukončit,“ řekl Jozef Weber.

Koronu Kielce, tedy tým, který v polské nejvyšší soutěži obsadil 11. příčku, potkají Karvinští zase po dvou letech. Vítězný vzájemný duel (3:2) z 25. června 2013 má v paměti jen trojice fotbalistů – Richard Vaněk, Erik Puchel a kapitán Pavel Eismann. Do zápasu by měla zasáhnout většina hráčů aktuálního kádru včetně gólmana Pindrocha. Ten ve středu proti Slovácku nechytal a je tak téměř jisté, že minimálně na jeden poločas se do brány dostane.

Utkání Korona Kielce SA – MFK OKD Karviná startuje v Goslaw Sport Center ve Wodzislaw-Slaski v sobotu 4. července v 11 hodin. On-line přenos můžete sledovat na ONLAJNECH.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo