Generální partner
Světlý režim
3. červenec 2015

V sobotu v Polsku s Koronou Kielce

Goslaw Sport Center ve Wodzislaw-Slaski bude dějištěm druhého přípravného utkání karvinských fotbalistů. Ti v tamním areálu vyzvou od 11 hodin prvoligové Kielce.

Po středeční porážce 2:5 na Slovácku se trenér Weber rozloučil s trojicí zkoušených chorvatských hráčů, kteří jej nepřesvědčili. „Ani jeden z nich nebyl v konfrontaci s ligovým týmem lepší než naši hráči, proto jsme se rozhodli jejich týdenní hostování ukončit,“ řekl Jozef Weber.

Koronu Kielce, tedy tým, který v polské nejvyšší soutěži obsadil 11. příčku, potkají Karvinští zase po dvou letech. Vítězný vzájemný duel (3:2) z 25. června 2013 má v paměti jen trojice fotbalistů – Richard Vaněk, Erik Puchel a kapitán Pavel Eismann. Do zápasu by měla zasáhnout většina hráčů aktuálního kádru včetně gólmana Pindrocha. Ten ve středu proti Slovácku nechytal a je tak téměř jisté, že minimálně na jeden poločas se do brány dostane.

Utkání Korona Kielce SA – MFK OKD Karviná startuje v Goslaw Sport Center ve Wodzislaw-Slaski v sobotu 4. července v 11 hodin. On-line přenos můžete sledovat na ONLAJNECH.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo