Generální partner
Světlý režim
2. prosinec 2014

Ve středu poslední zápas tohoto roku, přijede Opava

Na tým trenéra Jozefa Webera čeká v sezóně již třetí měření sil s SFC Opava. Hrát se bude od 11 hodin na umělé trávě ve Sportovním centru Kovona.

Nutno podotknout, že středeční duel bude oproti minulým dvěma nejméně důležitý. Prospěšný však určitě ano. První vzájemné měření sil obou týmů v rámci poháru FAČR vyhrála doma Opava 1:0. Stejným výsledkem však Karvinští vyhráli důležitý zápas o body v rámci Fotbalové národní ligy. Jaký výsledek bude do třetice?

Oba týmy prožily rozdílný podzim. Zatímco v Karviné panuje spokojenost s 5. místem a ziskem 27 bodů, tak v Opavě jsou na tom o něco hůř. Svěřenci Jana Baránka přezimují desátí s 22 body. V Opavě čile probíhají testy nových tváří. Dle oficiálního webu by měli do středečního utkání zasáhnout Tomáš Vrťo, Peter Ďungel či Adam Kušner.

Přípravný zápas MFK OKD Karviná – SFC Opava začne ve středu 3. prosince v 11 hodin na umělce Sportovního centra Kovona. Tímto utkáním se domácí rozloučí s kalendářním rokem 2014. Přijďte se podívat. Vstup je pochopitelně zdarma!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo