Generální partner
Světlý režim
26. únor 2018

Wágner po drtivé výhře: Asi zvětšili branky

Střílí mu to – ve dvou jarních duelech vstřelil Tomáš Wágner tři góly. A když se daří jemu, jde to i celému týmu.

Tomáši, zvítězili jste vysoko nad účastníkem Evropské ligy. To musí být důvod ke spokojenosti, když jste se jako tým konečně rozstříleli. Je to tak?
Doufejme, že střelecká nemohoucnost je pryč. Asi nám zvětšili branky (smích). Ne, zatím to vypadá slušně, ale nesmíme propadnout uspokojení. Všichni víme, že následující los je fakt těžký – jedeme do Liberce, máme doma Spartu a pak nás čekají dva zápasy venku. V nich se ukáže, jak jsme silní!

Sám jste ve dvou zápasech jarní části vstřelil tři góly. Spokojenost?
Jo, teď mi to střílí. Ale pokud se nezachráníme, tak to nic neznamená. Ale samozřejmě jsem spokojený, věřím si. S tím možná souvisí i ten můj druhý gól po jemné teči. Bylo v tom i štěstí, které je potřeba někdy mít. Na podzim jsem ho moc neměl (úsměv).

V poločase jste vedli 2:0, což je ošidný výsledek. Co jste si říkali v kabině?
Vtloukali jsme si do hlav, že nic není rozhodnutého a musíme na hřišti nechat ještě víc než v úvodní pětačtyřicetiminutovce.V Boleslavi to nebylo dobré herně, ale vyhrálo se. Tentokrát se sešlo obojí. Dá se říct, konečně?
Ano, proti Zlínu jsme dominovali a byl to až výjimečný výkon. Asi se můžeme i pochválit.

Jste pověstný tím, že si do mistrovských zápasů neberete termoprádlo. Vidím, že ho ale máte.
Vzpomínám si, že jsem vám v minulé sezóně říkal, že se mi v tom nehraje dobře. To platí, ale teď to bez toho nešlo. Fakt byla zima a podlehl jsem. Šel jsem za kustodem, ať mi aspoň dá to největší. Nafasoval jsem ho tedy po Pavlu Košťálovi. Nic nevydržím, smůla (smích).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo