Mlade talenty

Wágner: Dělám maximum, abych týmu pomohl

02.12.2018 | redakce
 

Wágner: Dělám maximum, abych týmu pomohl Není stoprocentně fit, ale to jde momentálně stranou. Útočník Tomáš Wágner naskočil hned po přestávce na trávník v Mladé Boleslavi a potvrdil svou silnou stránku. V pokutovém území připravil gól, který nakonec znamenal bod z venku.

 

Tomáši, přerušili jste čtyři zápasy bez bodového zisku a naopak prodloužili bodovou šňůru z trávníku Mladé Boleslavi. Berete tento získaný bod?
Asi můžeme být spokojení, prohrávali jsme, takže ano! S blížícím se koncem nás domácí trochu zatlačili, my tam měli pár brejků. Remíza tomu odpovídá.

Po delší době jste odehrál větší porci minut. Je těch pětačtyřicet minut maximum, co momentálně zvládnete?
S trenérem jsme se domluvili, že v průběhu zápasu půjdu na hřiště. Nakonec se to ukázalo jako dobrý tah, protože jsem pomohl týmu přihrávkou na gól, který nám zaručil remízový bod. 

V Boleslavi jste zvládl celý druhý poločas, dočkají se vás proti Jablonci fanoušci třeba od začátku utkání? Jste natolik fit a v kondici?
Uvidíme, co přinese následující týden. Můžu říct, že dělám maximum pro to, abych nějakým způsobem klukům na hřišti pomohl. Nehraju si na žádného spasitele, ale není mi jedno, jak na tom jsme. Bodů máme málo a jsme poslední. 

Asi tomu vašemu zdravotnímu stavu také úplně neprospívají aktuální klimatické podmínky, že?
Jasně, ale zase nehrajeme celý den. Jak už jsem říkal, dělám všechno pro to, abych byl v pořádku. Řekl jsem si, že se na poslední tři zápasy tzv. „kousnu“ a pokusím se být co nejplatnější. Někdy mě to tříslo bolí víc a někdy méně. Každopádně v zápase na to člověk zapomene.

Do konce podzimu zbývají dva zápasy. Dali jste si nějaký bodový cíl, s kterým byste byli aspoň trochu spokojení?
Mluvili jsme o tom. Přišel nový trenér, máme nějaké absence a jsme realisté. Před tímto utkáním jsme si řekli, že z posledních tří kol chceme aspoň čtyři body. První bod máme, je hezký. Ovšem naskakuje to pomalu. My potřebujeme zisk z Boleslavi potvrdit výhrou v nejbližším domácím zápase příští týden.

• Karviná Cup 2019 už v sobotu
včera - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!

• Středeční výsledky mládeže
před 2 dny - Sparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.

• Juniorka v Třinci až v úterý
15.4. - Po dohodě obou klubů se 4. kolo nadstavby B mezi Třincem a Karvinou odehraje o den později oproti původnímu plánu - tedy v úterý 23. dubna od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Zlínem
14.4. - Karvinští získali v sobotu tři strašně důležité body, když doma porazili 2:0 Zlín. Na oba góly a všechny zajímavé momenty se podívejte v sestřihu na iSport.cz ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
13.4. - U19-Brno 2:0, Zlín-U18 3:0, U17-Brno 0:6, Zlín-U16 1:1, U15-Opava 4:2, U14-Opava 0:4, U13-Opava 10:3, U12-Opava 2:14, Ostrava-Jih-st.žáci B 1:0, Ostrava-Jih-ml.žáci B 1:10.

• Dva zápasy Goje proti Belgii
11.4. - Česká reprezentace Future U17 má za sebou přípravné dvojutkání proti Belgii. Své první dva starty za národní tým posbíral Patrik Goj. V prvním utkání (2:2) nastoupil do druhého poločasu, ve druhém (výhra 4:0) odehrál v základní sestavě 60 minut!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
9.4. - a) sektor D6-řada 8- sedadlo 10, b) sektor B5-řada 3-sedadlo 19, c) sektor D4-řada 8-sedadlo 6, d) sektor E3-řada 7-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Zlínu budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Jurčák v národním týmu Future
9.4. - Od 14. do 19. dubna se v Belgii uskuteční U16 Future 4 Nations tournament. V nominaci trenéra Radka Bejbla je také karvinský Oliver Jurčák. Český nároďák čekají zápasy s Dánskem, Belgií a Švédskem.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem