Mlade talenty

Wágner: Dělám maximum, abych týmu pomohl

02.12.2018 | redakce
 

Wágner: Dělám maximum, abych týmu pomohl Není stoprocentně fit, ale to jde momentálně stranou. Útočník Tomáš Wágner naskočil hned po přestávce na trávník v Mladé Boleslavi a potvrdil svou silnou stránku. V pokutovém území připravil gól, který nakonec znamenal bod z venku.

 

Tomáši, přerušili jste čtyři zápasy bez bodového zisku a naopak prodloužili bodovou šňůru z trávníku Mladé Boleslavi. Berete tento získaný bod?
Asi můžeme být spokojení, prohrávali jsme, takže ano! S blížícím se koncem nás domácí trochu zatlačili, my tam měli pár brejků. Remíza tomu odpovídá.

Po delší době jste odehrál větší porci minut. Je těch pětačtyřicet minut maximum, co momentálně zvládnete?
S trenérem jsme se domluvili, že v průběhu zápasu půjdu na hřiště. Nakonec se to ukázalo jako dobrý tah, protože jsem pomohl týmu přihrávkou na gól, který nám zaručil remízový bod. 

V Boleslavi jste zvládl celý druhý poločas, dočkají se vás proti Jablonci fanoušci třeba od začátku utkání? Jste natolik fit a v kondici?
Uvidíme, co přinese následující týden. Můžu říct, že dělám maximum pro to, abych nějakým způsobem klukům na hřišti pomohl. Nehraju si na žádného spasitele, ale není mi jedno, jak na tom jsme. Bodů máme málo a jsme poslední. 

Asi tomu vašemu zdravotnímu stavu také úplně neprospívají aktuální klimatické podmínky, že?
Jasně, ale zase nehrajeme celý den. Jak už jsem říkal, dělám všechno pro to, abych byl v pořádku. Řekl jsem si, že se na poslední tři zápasy tzv. „kousnu“ a pokusím se být co nejplatnější. Někdy mě to tříslo bolí víc a někdy méně. Každopádně v zápase na to člověk zapomene.

Do konce podzimu zbývají dva zápasy. Dali jste si nějaký bodový cíl, s kterým byste byli aspoň trochu spokojení?
Mluvili jsme o tom. Přišel nový trenér, máme nějaké absence a jsme realisté. Před tímto utkáním jsme si řekli, že z posledních tří kol chceme aspoň čtyři body. První bod máme, je hezký. Ovšem naskakuje to pomalu. My potřebujeme zisk z Boleslavi potvrdit výhrou v nejbližším domácím zápase příští týden.

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna