Generální partner
Světlý režim
Josef Hoffmann #2
2

Josef
HOFFMANN

Narozen: 19.11.1978
Výška: 179 cm
Váha: 76 kg
Post: obránce

Národnost: Česká
Přišel z: SK Kladno
Kariéra: Dukla Hranice, Sigma Olomouc, Ostrava, Mladá Boleslav, Viktoria Žižkov, SK Kladno

Charakteristika:

Obránce Josef Hoffmann má za sebou bohatou kariéru, během které dokonce slavil mistrovský titul s ostravským Baníkem, se kterým bude navždy spojován. Na Bazalech strávil většinu své profesionální kariéry. Odchovanec fotbalu v Hranicích odehrál v Baníku s přestávkami sedm sezón a byl také u mistrovského titulu v sezoně 2003/2004.

Důrazný obránce mimoto působil na hostováních v Mladé Boleslavi nebo Viktorii Žižkov. V červenci 2005 byl prodán do Kladna, ale i přesto další dvě sezony strávil na hostování v Baníku, ale poslední půlrok kvůli zdravotním problémům vynechal. V červenci 2007 si jej Kladno stahuje zpět.

O rok později přestupuje do Karviné, kde se ihned zabydluje v obraně. Během svého působení v karvinském celku podává vyrovnané výkony. Hoffmann je důrazný defenzivní univerzál s výborným taktickým myšlením.

Články o hráči

Další články
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii