Generální partner
Světlý režim
Josef Hoffmann #2
2

Josef
HOFFMANN

Narozen: 19.11.1978
Výška: 179 cm
Váha: 76 kg
Post: obránce

Národnost: Česká
Přišel z: SK Kladno
Kariéra: Dukla Hranice, Sigma Olomouc, Ostrava, Mladá Boleslav, Viktoria Žižkov, SK Kladno

Charakteristika:

Obránce Josef Hoffmann má za sebou bohatou kariéru, během které dokonce slavil mistrovský titul s ostravským Baníkem, se kterým bude navždy spojován. Na Bazalech strávil většinu své profesionální kariéry. Odchovanec fotbalu v Hranicích odehrál v Baníku s přestávkami sedm sezón a byl také u mistrovského titulu v sezoně 2003/2004.

Důrazný obránce mimoto působil na hostováních v Mladé Boleslavi nebo Viktorii Žižkov. V červenci 2005 byl prodán do Kladna, ale i přesto další dvě sezony strávil na hostování v Baníku, ale poslední půlrok kvůli zdravotním problémům vynechal. V červenci 2007 si jej Kladno stahuje zpět.

O rok později přestupuje do Karviné, kde se ihned zabydluje v obraně. Během svého působení v karvinském celku podává vyrovnané výkony. Hoffmann je důrazný defenzivní univerzál s výborným taktickým myšlením.

Články o hráči

Další články
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo