Generální partner
Světlý režim
Martin Limanovský #6
6

Martin
LIMANOVSKÝ

Narozen: 17.4.1990
Výška: 179 cm
Váha: 65 kg
Post: záložník

Národnost: Česká
V klubu od: 1.7.2012
Přišel z: FC Baník Ostrava
Kariéra: FC Vítkovice (1996 - 2009), Slavia Orlová (2009 - 2011), Baník Ostrava (2011 - 2012), MFK OKD Karviná (2012 - ?)

Charakteristika:

S fotbalem začínal v Bílovci, kde vydržel až do dorosteneckého věku. Poté se stěhoval do Vítkovic. Po jejich Krachu přešel do Orlové, kde působil 2 roky a následoval odchod do ostravského Baníku. V létě 2012 přestoupil do Karviné, kde však ze začátku kvůli zranění nehrál. Na hřišti se nejprve začal objevovat v dresu karvinského béčka, které hraje Divizi. Ke konci podzimu už nastupoval za A-Tým.

Články o hráči

Další články
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo