Generální partner
Světlý režim
Martin Limanovský #6
6

Martin
LIMANOVSKÝ

Narozen: 17.4.1990
Výška: 179 cm
Váha: 65 kg
Post: záložník

Národnost: Česká
V klubu od: 1.7.2012
Přišel z: FC Baník Ostrava
Kariéra: FC Vítkovice (1996 - 2009), Slavia Orlová (2009 - 2011), Baník Ostrava (2011 - 2012), MFK OKD Karviná (2012 - ?)

Charakteristika:

S fotbalem začínal v Bílovci, kde vydržel až do dorosteneckého věku. Poté se stěhoval do Vítkovic. Po jejich Krachu přešel do Orlové, kde působil 2 roky a následoval odchod do ostravského Baníku. V létě 2012 přestoupil do Karviné, kde však ze začátku kvůli zranění nehrál. Na hřišti se nejprve začal objevovat v dresu karvinského béčka, které hraje Divizi. Ke konci podzimu už nastupoval za A-Tým.

Články o hráči

Další články
Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo