Generální partner
Světlý režim
Tomáš Hájek #1
1

Tomáš
HÁJEK

Narozen: 28.9.1986
Výška: 196 cm
Váha: 87 kg
Post: brankář

Národnost: Česká
V klubu od: 2000
Přišel z: odchovanec MFK OKD Karviná
Kariéra: hostování TJ Sokol Dolní Lutyně (2003 – 2004), hostování SK Dětmarovice (2005 – 2006), hostování Rogow (2006 – 2007)

Charakteristika:

Brankář s výbornými parametry a velkou dávkou talentu je karvinský odchovanec Tomáš Hájek.

Ten odstartoval svou kariéru v tehdejším JAKLu Karviná. Po sloučení klubů pokračoval v mládežnických mužstvech MFK Karviná, kde byl například důležitou postavou staršího dorostu v cestě za postupem do druhé dorostenecké ligy.

196 centimetrů vysoký gólman byl svými výkony odměněn šancí v seniorském týmu MFK Karviné, kterou mu dal v roce 2004 Petr Mašlej. Mladý brankář si ale nedokázal vydobýt místo jedničky v Karviné, a tak putoval po hostováních. Zachytal si v Dolní Lutyni, Dětmarovicích, Rogowu a naposledy v Petrovicích.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii