Generální partner
Světlý režim
Tomáš Hájek #1
1

Tomáš
HÁJEK

Narozen: 28.9.1986
Výška: 196 cm
Váha: 87 kg
Post: brankář

Národnost: Česká
V klubu od: 2000
Přišel z: odchovanec MFK OKD Karviná
Kariéra: hostování TJ Sokol Dolní Lutyně (2003 – 2004), hostování SK Dětmarovice (2005 – 2006), hostování Rogow (2006 – 2007)

Charakteristika:

Brankář s výbornými parametry a velkou dávkou talentu je karvinský odchovanec Tomáš Hájek.

Ten odstartoval svou kariéru v tehdejším JAKLu Karviná. Po sloučení klubů pokračoval v mládežnických mužstvech MFK Karviná, kde byl například důležitou postavou staršího dorostu v cestě za postupem do druhé dorostenecké ligy.

196 centimetrů vysoký gólman byl svými výkony odměněn šancí v seniorském týmu MFK Karviné, kterou mu dal v roce 2004 Petr Mašlej. Mladý brankář si ale nedokázal vydobýt místo jedničky v Karviné, a tak putoval po hostováních. Zachytal si v Dolní Lutyni, Dětmarovicích, Rogowu a naposledy v Petrovicích.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo