Generální partner
Světlý režim
Tomáš Hájek #1
1

Tomáš
HÁJEK

Narozen: 28.9.1986
Výška: 196 cm
Váha: 87 kg
Post: brankář

Národnost: Česká
V klubu od: 2000
Přišel z: odchovanec MFK OKD Karviná
Kariéra: hostování TJ Sokol Dolní Lutyně (2003 – 2004), hostování SK Dětmarovice (2005 – 2006), hostování Rogow (2006 – 2007)

Charakteristika:

Brankář s výbornými parametry a velkou dávkou talentu je karvinský odchovanec Tomáš Hájek.

Ten odstartoval svou kariéru v tehdejším JAKLu Karviná. Po sloučení klubů pokračoval v mládežnických mužstvech MFK Karviná, kde byl například důležitou postavou staršího dorostu v cestě za postupem do druhé dorostenecké ligy.

196 centimetrů vysoký gólman byl svými výkony odměněn šancí v seniorském týmu MFK Karviné, kterou mu dal v roce 2004 Petr Mašlej. Mladý brankář si ale nedokázal vydobýt místo jedničky v Karviné, a tak putoval po hostováních. Zachytal si v Dolní Lutyni, Dětmarovicích, Rogowu a naposledy v Petrovicích.

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii