Generální partner
Světlý režim
fanshop

Tento měsíc slaví

• 26 let
Kristi Qose
• 37 let
Petr Bolek
Aktuality Aktuality
včera

Třetí místo U10 v Těrlicku

Bronzové medaile vybojovala starší přípravka U10 na turnaji v Těrlicku. Kromě umístění "na bedně" se svěřenci trenéra Dominika Mareše můžou pochlubit i nejlepším střelcem celého turnaje - tím se stal Martin Lingr. Cenu mu předával jeho bratr, odchovanec MFK Karviná a v současnosti hráč mistrovské Slavie Praha Ondřej Lingr.

před 3 dny

Sportovní odpol. na Dělnické

Ve středu 23. června se v areálu ZŠ a MŠ Dělnická uskuteční tradiční Sportovní odpoledne pro kluky i holky. Akce začne v 15:30 hodin - bude se sportovat, soutěžit a cvičit.

Trefa Zhelizka v Lotyšsku

Premiérovou trefu zaznamenal Ivan Zhelizko v barvách lotyšského týmu Valmiera FC, kde je na hostování! V neděli na půdě BFC Daugavpils to byl vítězný gól! Ivanovi i celému týmu se daří - po třinácti odehraných zápasech je Valmiera na 3. místě tabulky s tříbodovou ztrátou na vedoucí duo RFS a Riga FC. Gól najdete v čaae 04:15 min. ZDE.

Estonsko ovládlo Baltic Cup

Estonsko a spolu s ním i Vlasiy Sinyavskiy slaví triumf v Baltic Cupu. Estonci porazili ve čtvrtek doma Lotyšsko 2:1 - Sinyavskiy ale do utkání nezasáhl.

Béčko už má také volno

Rezervní tým absolvoval v pátek odpoledne poslední trénink a hráčům začíná třítýdenní volno. Trenér Marek Bielan přivítá své svěřence na prvním tréninku před novou sezónu až v pondělí 28. června.

Sinyavskiy hrál necelou hodinu

Vítězstvím 1:0 v Litvě vstoupilo Estonsko do Baltic Cupu. Karvinský Vlasiy Sinyavskiy odehrál v základní sestavě 57 minut, poté ho vystřídal exkarvinský Sander Puri.

Sestřih remízy v Ostravě

Se sezónou se svěřenci Jozefa Webera rozloučili remízou 1:1 v Ostravě. Koukněte se na nejzajímavější okamžiky sobotního utkání ZDE.

Dorostenecké výsledky

Všechny čtyři dorostenecké kategorie mají za sebou další přípravné zápasy. Zlín U19-Karviná U19 3:3, Havířov U19-Karviná U18 0:7, Zlín U17-Karviná U17 7:0, Bohumín U16-Karviná U16 2:18.

Nenalezeny žádné zápasy

Karviná
 
00:00
sobota 26.6.
Trenčín
Tabuka 2021-2022 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo