Mlade talenty

Soupiska – muži 2019/2020

2020 MUZ #
# post jméno narozen věk výška váha
77 S Adriel D´Avila Ba Loua 25.7.1996 23 let 170 cm 66 kg
27 S Martin Bukata 2.10.1993 25 let 174 cm 70 kg
20 O Matúš Čonka 15.10.1990 28 let 174 cm 79 kg
5 O Pavel Dreksa 17.9.1989 30 let 185 cm 85 kg
19 S Petr Galuška 8.7.1996 23 let 183 cm 79 kg
17 S Dávid Guba 29.6.1991 28 let 182 cm 83 kg
15 S Marek Hanousek 6.8.1991 28 let 186 cm 77 kg
12 B Libor Hrdlička 2.1.1986 33 let 191 cm 84 kg
66 S Marek Janečka 9.6.1983 36 let 182 cm 77 kg
4 O Martin Kouřil 24.2.1991 28 let 202 cm 97 kg
13 O Ján Krivák 10.11.1993 25 let 186 cm 81 kg
10 S Ondřej Lingr 7.10.1998 20 let 174 cm 69 kg
14 S Jan Moravec 13.7.1987 32 let 176 cm 68 kg
2 O Gigli Ndefe 2.3.1994 25 let 180 cm 74 kg
18 B Martin Pastornický 18.3.1996 23 let 188 cm 83 kg
9 U Steven Petkov 7.5.1995 24 let 187 cm 85 kg
37 U Michal Petráň 26.6.1992 27 let 185 cm 81 kg
7 S Erik Puchel 15.5.1996 23 let 174 cm 71 kg
11 O Oliver Putyera 21.8.1997 22 let 176 cm 74 kg
3 O Milan Rundić 29.3.1992 27 let 186 cm 81 kg
8 S Vojtěch Smrž 20.1.1997 22 let 187 cm 89 kg
25 U Jakub Šašinka 2.10.1995 23 let 195 cm 92 kg
6 U Martin Vlachovský 28.11.2000 18 let 175 cm 67 kg
29 S Vukadin Vukadinović 14.12.1990 28 let 182 cm 76 kg
21 S Tomáš Weber 26.5.1996 23 let 179 cm 70 kg
  průměr: 26 let 182 cm 78 kg
 

Změny v průběhu sezóny 2019/2020 (léto)

Příchody

Tomáš Weber - návrat z hostování
Jakub Šašinka - hostování z FC Baník Ostrava
Michal Petráň - hostování z FK Pardubice
Libor Hrdlička - přestup (volný hráč)
Gigli Ndefe - přestup (volný hráč)
Matúš Čonka - přestup (volný hráč)
Marek Janečka - přestup (volný hráč)
Daniel Stropek - přestup z FK Baník Sokolov
Martin Kouřil - přestup (volný hráč)
Marek Hanousek - přestup (volný hráč)
Vukadin Vukadinović - přestup z AC Sparta Praha
Steven Petkov - hostování z CD Feirense

Odchody

Lukáš Budínský - konec smlouvy
Tomáš Wágner - přestup do FK Mladá Boleslav
Lazar Djordjević - ukončení smlouvy
Jan Suchan - konec hostování
Michal Faško - konec hostování
Timotej Záhumenský - konec hostování
Martin Berkovec - konec smlouvy
Eric Ramirez - přestup FC DAC 1904 Dunajská Streda
Benjamin Čolić - konec smlouvy
Bojan Letić - konec smlouvy
Jiří Ciupa - hostování MFK Frýdek-Místek
Soufiane Dramé - hostování 1. FK Příbram
Daniel Stropek - hostování FK Baník Sokolov

• Molitorisz na kvalifikaci U17
dnes - Matyáši Molitoriszovi dorazila nominační pozvánka na 1. fázi kvalifikace o ME kategorie U17. Reprezentační sedmnáctku čeká od 25. září do 1. října kvalifikační turnaj ve Finsku proti domácím (25.9.), Moldavsku (28.9.) a Bosně a Hercegovině (1.10.). Mezi náhradníky čekají na šanci Roman Fukala s Oliverem Jurčákem!

• U19&U17: Se Slavií už v pátek
před 2 dny - Ze soboty na pátek byly po dohodě klubů přesunuty zápasy mezi dorosteneckými týmy Karviné a Slavie Praha. Nové termíny a časy pro kategorie U19 a U17 jsou pátek 20. září v 13:15 hod. a 15:30 hod. Hrát se bude na Kovoně.

• Sestřih remízy s Bohemkou
před 3 dny - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
před 3 dny - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
14.9. - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem