Mlade talenty

Soupiska – muži 2018/2019

# post jméno narozen věk výška váha
77 S Adriel D´Avila Ba Loua 25.7.1996 22 let 170 cm 66 kg
14 S Jan Moravec 13.7.1987 31 let 176 cm 68 kg
10 S Ondřej Lingr 7.10.1998 20 let 175 cm 68 kg
7 S Erik Puchel 15.5.1996 23 let 174 cm 70 kg
27 S Martin Bukata 2.10.1993 25 let 174 cm 70 kg
25 S Jan Suchan 18.1.1996 23 let 178 cm 75 kg
91 U Christian Kouakou 1.3.1991 28 let 182 cm 75 kg
11 S Michal Faško 24.8.1994 24 let 183 cm 76 kg
23 S Lukáš Budínský 27.3.1992 27 let 180 cm 77 kg
26 S Bojan Letić 21.12.1992 26 let 184 cm 78 kg
19 S Petr Galuška 8.7.1996 22 let 183 cm 79 kg
13 O Ján Krivák 10.11.1993 25 let 189 cm 79 kg
17 S Dávid Guba 29.6.1991 27 let 181 cm 80 kg
2 O Benjamin Čolić 23.7.1991 27 let 181 cm 81 kg
3 O Milan Rundić 29.3.1992 27 let 186 cm 81 kg
44 O Timotej Záhumenský 17.7.1995 23 let 185 cm 82 kg
18 B Martin Pastornický 18.3.1996 23 let 188 cm 83 kg
4 O Lazar Djordjević 14.7.1992 26 let 189 cm 83 kg
8 S Vojtěch Smrž 20.1.1997 22 let 186 cm 85 kg
1 B Jiří Ciupa 7.5.1998 21 let 190 cm 85 kg
5 O Pavel Dreksa 17.9.1989 29 let 185 cm 85 kg
22 S Soufiane Dramé 27.2.1996 23 let 189 cm 86 kg
12 B Martin Berkovec 12.2.1989 30 let 190 cm 90 kg
15 U Tomáš Wágner 6.3.1990 29 let 190 cm 92 kg
  průměr: 25 let 183 cm 79 kg
 

Změny v průběhu sezóny 2018/2019 (zima)

Příchody

Timotej Záhumenský - hostování z FC DAC 1904 Dunajská Streda
Milan Rundić - přestup z ŠK Slovan Bratislava
Michal Faško - hostování z Grasshopper Curych
Martin Bukata - přestup z Benevento Calcio
Christian Kouakou - přestup z SM Caen
Lazar Djordjević - přestup z FK Vojvodina Novi Sad

Odchody

Jiří Piroch - konec hostování
Gergö Kocsis - přestup Zalaegerszeg TE
Aleš Mertelj - přestup NK Triglav Kranj
Marek Janečka - rozvázání smlouvy
Luboš Tusjak - hostování v FK Viktoria Žižkov
Eric Ramirez - hostování v FK Senica
Filip Panák - přestup AC Sparta Praha

Změny v průběhu sezóny 2018/2019 (léto)

Příchody

Martin Pastornický - návrat z hostování
Erik Puchel - návrat z hostování
Luboš Tusjak - přestup z FC Sellier & Bellot Vlašim
Jiří Piroch - hostování z FC Viktoria Plzeň
Jan Suchan - hostování z FC Viktoria Plzeň
Aleš Mertelj (SLV.) - přestup z NK Maribor
Gergö Kocsis (MAĎ.) - přestup z FC DAC 1904 Dunajská Streda
Soufiane Dramé (FR.) - přestup z 1. FC Slovácko
Dávid Guba - přestup (volný hráč)
Ján Krivák - přestup z FK Železiarne Podbrezová
Adriel D´Avila Ba Loua - hostování z ASEC Mimosas

Odchody

Pavel Eismann - konec smlouvy
Jan Hošek - konec smlouvy
Radek Voltr - konec hostování
Jan Štěrba - konec hostování
Peter Šulek - ukončení hostování
Patrik Le Giang - konec hostování
Martin Krnáč - konec smlouvy
Peter Štepanovský - ukončení smlouvy
Jan Kalabiška - ukončení smlouvy
Jan Šisler - ukončení smlouvy
Tomáš Weber - hostování FK Fotbal Třinec

• Juniorka s Teplicemi v neděli
dnes - Poslední utkání devátého nadstavbového kola Juniorské ligy mezi Karvinou a Teplicemi se po dohodě obou klubů bude hrát už v neděli 26. května v 15 hodin!

• Výsledky mládeže (út+st)
včera - U15-Prostějov 3:1, U14-Prostějov 1:5, U13-Bílovec 12:1, U12-Bílovec 17:1.

• V úterý a středu na žáky
před 2 dny - Vloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. Mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).

• Zlato žáků U12 v Polsku
před 3 dny - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
19.5. - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
18.5. - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
17.5. - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem