Generální partner
Světlý režim
5. září 2020

Bezbranková příprava v Polsku, Piast Gliwice-Karviná 0:0

Přípravný duel během reprezentační přestávky splnil účel, ovšem gól nepřinesl. Karvinští remizovali u třetího týmu uplynulé sezóny Ekstraklasy 0:0!
Piast Gliwice
sobota 5.9.2020
0:0
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Szmatuła (46. Szymański)- Konczkowski (30. Rymaniak), Czerwiński (46. Huk), Malarczyk, Mokwa - Sokołowski (30. Milewski), Jodłowiec (66. Sokołowski) - Steczyk (46. Hyjek), Lipski (74. Rakowiecki, Vida (46. Alves) - Parzyszek (46. Żyro).
I. pol: Neuman - Eduardo, Dramé, Twardzik - Ndefe, Hanousek, Jean Mangabeira, Qose, Mikuš - Ostrák, Papadopulos. II. pol.: Hrdlička - Janečka, Šindelář, Stropek - Ndefe, Qose, Zhelizko, Jursa - Ostrák, Eduardo, Mikuš.

Komentář

Na hlavním stadionu Piastu se hrála zajímavá podívaná s šancemi na obou stranách. Domácí nikam nespěchali, hráli z bloku a čekali na příležitosti. V první půli trefil tyč Tomáš Ostrák, Eduardo mířil do boční sítě, Kristi Qose vyzkoušel pozornost polského gólmana neumístěnou tvrdou střelou. Domácí také měli šance, tu nejvážnější, která volal po gólu, vyřešil Jean Mangabeira, když na poslední chvíli míč mířící do prázdné brány zblokoval.

Gólman Neuman pak vyřešil ještě několik situací a do druhé půle se šlo za bezbrankového stavu. Po změně stran působili živějším dojmem Karvinští, hlavou nevstřelil gól z dobré pozice Marek Janečka, stejně jako Gigli Ndefe, protože si míč špatně zpracoval, z dorážky nedostal míč do sítě ani Daniel Stropek.

Gliwice mohly rozhodnout po akci z pravé strany, odkud přišel centr na zadní tyč, ale gólu zabránil Libor Hrdlička, který se přikoval k tyči a míč za svá záda nepustil. V zápase zajímavém na šance gól nepadl!

Zdroj: PiastGliwice TV

Ohlasy trenérů

Asistent trenéra Marek Bielan: „Zápas s šancemi na obou stranách bez většího tempa, šlo o typický přípravný duel. Každopádně za konfrontaci s velice silným polským soupeřem jsme rádi.“

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo