Generální partner
Světlý režim
5. září 2020

Bezbranková příprava v Polsku, Piast Gliwice-Karviná 0:0

Přípravný duel během reprezentační přestávky splnil účel, ovšem gól nepřinesl. Karvinští remizovali u třetího týmu uplynulé sezóny Ekstraklasy 0:0!
Piast Gliwice
sobota 5.9.2020
0:0
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Szmatuła (46. Szymański)- Konczkowski (30. Rymaniak), Czerwiński (46. Huk), Malarczyk, Mokwa - Sokołowski (30. Milewski), Jodłowiec (66. Sokołowski) - Steczyk (46. Hyjek), Lipski (74. Rakowiecki, Vida (46. Alves) - Parzyszek (46. Żyro).
I. pol: Neuman - Eduardo, Dramé, Twardzik - Ndefe, Hanousek, Jean Mangabeira, Qose, Mikuš - Ostrák, Papadopulos. II. pol.: Hrdlička - Janečka, Šindelář, Stropek - Ndefe, Qose, Zhelizko, Jursa - Ostrák, Eduardo, Mikuš.

Komentář

Na hlavním stadionu Piastu se hrála zajímavá podívaná s šancemi na obou stranách. Domácí nikam nespěchali, hráli z bloku a čekali na příležitosti. V první půli trefil tyč Tomáš Ostrák, Eduardo mířil do boční sítě, Kristi Qose vyzkoušel pozornost polského gólmana neumístěnou tvrdou střelou. Domácí také měli šance, tu nejvážnější, která volal po gólu, vyřešil Jean Mangabeira, když na poslední chvíli míč mířící do prázdné brány zblokoval.

Gólman Neuman pak vyřešil ještě několik situací a do druhé půle se šlo za bezbrankového stavu. Po změně stran působili živějším dojmem Karvinští, hlavou nevstřelil gól z dobré pozice Marek Janečka, stejně jako Gigli Ndefe, protože si míč špatně zpracoval, z dorážky nedostal míč do sítě ani Daniel Stropek.

Gliwice mohly rozhodnout po akci z pravé strany, odkud přišel centr na zadní tyč, ale gólu zabránil Libor Hrdlička, který se přikoval k tyči a míč za svá záda nepustil. V zápase zajímavém na šance gól nepadl!

Zdroj: PiastGliwice TV

Ohlasy trenérů

Asistent trenéra Marek Bielan: „Zápas s šancemi na obou stranách bez většího tempa, šlo o typický přípravný duel. Každopádně za konfrontaci s velice silným polským soupeřem jsme rádi.“

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii