Generální partner
Světlý režim
10. červenec 2015

První remíza v přípravě, s Górnikem Zabrze 0:0

V pátečním podvečeru se diváci na stadionu Ernesta Pohla v Zabrze gólu ani na jedné straně nedočkali, přestože si obě strany vytvořily dostatek zajímavých šancí ke skórování.
Górnik Zabrze
pátek 10.7.2015
0:0
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Przyrowski - Cupriak, Danch, Kopacz, Kosznik - Kurzawa, Sobolewski, Grendel, Iwan (46. Urynowicz), Madej - Gergel.
Pindroch - Byrtus (46. Fiala), Dreksa (68. Moskál), Jovanović, Eismann (46. Juřena) - Vaněk, Sedlák (62. Duda) - Puchel (46. Šandera), Sivrić (72. Kurušta), Zelený - Urgela (62. Panák).
Rozhodčí: Bielawski

Komentář

V hostující sestavě se opět objevilo nové jméno – byl jím baníkovský Oldřich Byrtus. Trenér Weber dal příležitost všem hráčům, kteří k utkání odcestovali. Akorát už nestřídal hned v poločase téměř celou jedenáctku, ale naopak posílal hráče na trávník postupně.

Během první půle byl vidět útočník Lubomír Urgela, ale gólově se ze svých dvou slušných šancí neprosadil. Stejně tak krátce před koncem poločasu Sivrić, jehož střelu lapil domácí brankář. Dvě minuty po změně stran mohl jít do vedení domácí tým, jenže nový muž na trávníku Urynowicz trefil tyč. Górnik byl ve druhé půli aktivnější, ale bez gólového efektu. To ostatně dokumentoval dvacet minut před koncem Gergel, ale brankář Pindroch se vyznamenal.

Za tři minuty se objevil ve velmi zajímavé situaci mladík Duda, ale bohužel těsně minul. Konečná remíza znamená pro domácí tým první ztrátu, pro karvinské borce naopak první remízu v letní přípravě. V dalším týdnu čekají na tým trenéra Webera poslední dva zápasy. Ve středu v Rybniku s místním ROWem a v sobotu derby s Baníkem na zrekonstruovaném stadionu ve Vítkovicích.

S výkonem svých svěřenců byl Jozef Weber po utkání spokojený. „Bohužel spokojenost není s útočnou fází respektive s koncovkou. Není to ojedinělý případ a trápí nás to. Do začátku sezóny na tom musíme zapracovat," řekl Weber.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo