Generální partner
Světlý režim
2. únor 2016

Těsná porážka, Senica - Karviná 1:0

Prohru o jediný gól utrpěli svěřenci Jozefa Webera v Otrokovicích proti Senici. Slovenský tým rozhodl o vítězství třináct minut před koncem.
FK Senica
úterý 2.2.2016
1:0
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pastornický - Panák, Janečka, Tóth, Eismann – Šisler (46. Sedlák) – Fiala (46. Juřena), Budínský, Puchel (60. Duda) – Moravec (60. Nimely), Pospěch (60. Urgela).
Branka: 77. Morong

Komentář

Do utkání vstoupila lépe Senica a vlastně celý první poločas byla lepší a nebezpečnější, což dokumentovala dvěma šancemi krátce před odehranými třiceti minutami. Nebezpečně pálil na druhé straně z dálky i Budínský, ale minul. Největší šanci první půle měla Senica v samotném závěru. Ale Mráz tváří v tvář karvinskému brankáři nedal!

Před začátkem druhé půle udělal trenér dvě změny a utkání po kratičké pauze pokračovalo. V 55. minutě Morong našel mladičkého Almásiho, ten těsně minul. Poté už hráli karvinští fotbalisté. Nejprve oslavenec Juřena ve velké šanci selhal a vzápětí i Duda, který nechal vyniknout novou senickou posilu – brankáře Placha. Dvanáct minut před koncem měl gól na kopačce opět Duda, ale netrefil bránu. Z protiútoku se po zmatcích ve vápně prosadil Morong a Senica šla do vedení.

To však nemuselo vydržet dlouho. Hned za minutu zlikvidoval gólman Senice bombu Urgely. Karvinští v závěru stupňovali svůj tlak, ale Budínský, Juřena, Nimely ani Urgela neodtlačili míč do sítě. Třetí tým FNL tak podruhé v přípravě prohrál a vůbec poprvé ani neskóroval.

Trenér Jozef Weber i přes porážku nehodnotil utkání negativně. „Po všech stránkách to bylo z naší strany povedenější než v sobotu s Katovicemi. Kluci si trochu přes neděli odpočinuli a hned to bylo vidět. Kvalitnější z pohledu hry byla určitě druhá půle,“ řekl Weber. 

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo