Generální partner
Světlý režim
20. únor 2016

Zasloužené dvougólové vítězství na Slovensku

Karvinští pokazili Skalici její generálku před startem Fortuna ligy a vyhráli v Kopčanech po gólech Zbyňka Pospěcha a Václava Juřeny 2:0.
MFK Skalica
sobota 20.2.2016
0:2
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Krnáč - Vrablec, Majerník (46. Dobrotka), Hudák, Záhumenský (46. Hlavatovič) - Švrček (46. Čermák), Ikenna (70. Neoveský), Šebesta (60. Ulrich), Vaško (46. Hlinka) - Piroska, Masaryk (46. Jakubek).
Pindroch - Janečka, Sedlák, Hošek, Eismann - Šisler - Moravec (60. Fiala), Budínský, Duda (46. Glaser), Puri (70. Juřena) - Pospěch (60. Urgela).
Branky: 27. Pospěch, 76. Juřena

Komentář

Karvinští byli po celý zápas kromě prvních deseti minut lepší, dobře a rychle kombinovali a vytvářeli si šance. Po hezkém dlouhém míči Šislera předložil Moravec míč před prázdnou bránu Zbyňku Pospěchovi a ten už měl snadný úkol – Karviná od 27. minuty vedla 1:0.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli. Několik slibných akcí překazily sporně odmávané ofsajdy, ale i přesto se karvinští hráči dostávali do brankových příležitostí. Proměnili však už jen jednu - střídající Václav Juřena vystihl v 76. minutě špatnou rozehrávku slovenského týmu, obstřelil brankáře a zvýšil na 2:0.

Asistent trenéra Josef Mucha byl po utkání spokojený. „Hra byla v pořádku, odehráli jsme asi nejlepší utkání během celé zimy na velmi dobrém trávníku. Skalica na nás během prvních deseti minut vletěla s elánem, pak už jsme hru kontrolovali a byli lepší. Navíc bylo vidět, že jsme oproti předchozím zápasům víc odpočinutí. Na hřišti to bylo markantní,“ pochvaloval si Mucha.

Letošní herní soustředění tak dopadlo, soudě dle výsledků, na výbornou. Dvě vítězství na přírodním trávníku, čtyři vstřelené góly a pouze jeden obdržený značí, že se dva týdny před ostrým startem všechno daří správně ladit - na doladění pak zbývá ještě pár dnů.


Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo