Generální partner
Světlý režim
17. listopad 2023

Prohra v Polsku! Piast Gliwice-Karviná 3:0

V přípravném pátečním utkání Karvinští třikrát inkasovali. Dva góly polskému celku hráči MFK doslova darovali. Sami se střelecky neprosadili....
Piast Gliwice
pátek 17.11.2023
3:0
(1:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Ciupa (46. Lapeš) – Krčík, Bederka (46. Kauan Carneiro), Svozil (46. Memić), Fleišman (46. Antovski) – Traore, Čavoš (46. Žák) – Ezeh (46. Ražnatović), Ayaosi, Papalele – Adeleke.
Branky: 64. a 71. Felix, 5. Szczepański

Komentář

Kombinovaná karvinská sestava bez několika zraněných hráčů inkasovala už v páté minutě. Po nepříliš povedeném výkopu Jiřího Ciupy následovala přihrávka do šestnáctky na Szczepańského a ten prostřelili Ciupu. 

Další gól v úvodním dějství už nepadl, Karvinští se snažili hrát po stranách, ale obrana Gliwic fungovala. Krátce před hodinou hry mohl vyrovnat Amar Memić, ovšem jeho střelu z osmnácti metrů mířící do šibenice vytáhl brankář domácího celku. Když za pár minut nabídl po chybné rozehrávce Dominik Žák šanci ke skórování Felixovi, který jí nepohrdl, bylo to už o dva góly.

Dvacet minut před koncem se ve velké šanci ocitli domácí, na poslední chvíli byla rána zblokovaná. Z následného rohu načasoval náběh na přední tyč Jorge Felix a trefil přesně – během několika minut si připsal dvě trefy. Hosté mohli korigovat hlavou, ale nestalo se.


Ohlasy trenérů

Trenér Juraj Jarábek: „Výsledek je horší než samotná hra. Bohužel jsme udělali školácké chyby a zaplatili za ně. Dvakrát jsme domácím nahráli a jednou se prosadili po standardní situace. Přestože jsme hráli v improvizované sestavě, tak jsme si několik věcí vyzkoušeli a dost nám to ukázalo.“


Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo