Mlade talenty

Realizační týmy SCM

MFK Karviná U19

Hlavní trenér: Petr Gibala (PROFI mládež)
Asistenti trenéra: Mgr. Eduard Gábriš (UEFA B), Petr Blejchař (UEFA A)
Vedoucí družstva a trenér brankářů: Karel Serafin (UEFA B)

MFK Karviná U18

Hlavní trenér: Čestmír Kročil (UEFA A)
Vedoucí družstva: Daniel Osička (UEFA B)

MFK Karviná U17

Hlavní trenér: Marcel Frajt (PROFI mládež)
Asistent trenéra: Miroslav Štěpánek (UEFA A)
Vedoucí družstva: Karel Serafin (UEFA B)

MFK Karviná U16

Hlavní trenér: Petr Němec (UEFA A)
Vedoucí družstva: Pavel Mazurek (UEFA B)

Realizační týmy SpSM

MFK Karviná U15

Hlavní trenér: Mgr. Dawid Dylich (UEFA A)
Asistent trenéra: Luboš Hubáček (UEFA B)
Vedoucí družstva: Jozef Šiška

MFK Karviná U14

Hlavní trenér: Mgr. Zdeněk Jelínek (PROFI mládež)
Asistent trenéra: Patrik Goj (UEFA B)
Vedoucí družstva: Jozef Šiška

MFK Karviná U13

Hlavní trenér: Tomáš Červenka (UEFA A) - tel. číslo: 732 572 057
Asistent trenéra: Bc. Daniel Novák (UEFA B)

MFK Karviná U12

Hlavní trenér: Mgr. Aleš Hujík (UEFA A)
Asistent trenéta: Mgr. Jan Czyž (UEFA C)

MFK Karviná st. žáci B

Hlavní trenér: Petr Špička (UEFA A)
Asistent trenéra a vedoucí družstva:

MFK Karviná ml. žáci B

Hlavní trenér: Ivo Zwias (UEFA C)

Realizační týmy přípravek

Hlavní trenér přípravek: Mgr. Michael Klos (UEFA A)

MFK Karviná U11

Hlavní trenér: Ing. Ondřej Hanzel (UEFA A)
Asistent trenéra: Josef Podhrazký (UEFA B)

MFK Karviná U10

Hlavní trenér: René Vicher (UEFA B)
Asistenti trenéra: Mgr. Pavel Sporysch MBA (UEFA C) a Tomáš Leibl (UEFA B)

MFK Karviná U9

Hlavní trenér: Josef Ježíš (UEFA B)
Asistenti trenéra: Dávid Král a Tadeusz Nowacki (UEFA B)

MFK Karviná U8

Hlavní trenér: Ondřej Hánl (UEFA B)
Asistenti trenéra: Rudolf Kopťák (UEFA C) a David Josiek (UEFA B)

MFK Karviná U7 (školička)

Hlavní trenér: Tomáš Červenka (UEFA A)
Asistenti trenéra: Robert Martinček + Barbora Boniatti (UEFA C), Josef Jager

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 2 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 3 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem