Mlade talenty

Jan Růžička: Štěstí konečně stálo při nás

03.05.2015 | redakce
 

Jan Růžička: Štěstí konečně stálo při nás Jediným úspěšným střelcem sobotního derby byl sváteční střelec Jan Růžička, který zužitkoval výbornou přihrávku svého parťáka Lukáše Budínského.

 

Vstřelil jste svůj první gól v karvinském dresu, navíc vítězný v derby. Načasoval jste si to hezky, že?

Určitě jo. Já těch gólů moc nedávám. Průměrně jeden za sezónu. Takže norma splněna a ještě mám dalších pět kol. Naposledy jsem se trefil ještě za Bohemku a také se jednalo o vítězný gól (úsměv).

Nicméně hra nebyla podle představ. Vnímáte to stejně?

Byla to hrůza. Nevím, čím si to vysvětlit. Možná jsme byli nervózní, fakt těžko říct. Hlavně hosté byli výborně připraveni. Měli dobré hlavičkáře a už si ani nepamatuji, kdy nás nějaký tým naposledy takto uskákal.

Hubenou výhru vám zachránil především brankář Pindroch, který hosty vychytal. Co byste řekl k jeho výkonu?

Braňo byl fantastický. Ohromně nás podržel. Říkali jsme si už s klukama v kabině, že se na nás konečně usmálo štěstí. Vzpomeňme na Sigmu nebo na Sokolov. V těchto zápasech jsme dostali gól z podobné pozice, se kterou si teď Braňo bravurně poradil.

Paradoxně celému týmu nepomohl váš gól. To je zajímavé zjištění, ne?

To jo, většinou to týmy nakopne. Do toho mého gólu to byla z naší strany křeč a potom to také nebylo ideální. Byly tam velké chyby, které si musíme v týdnu rozebrat.

Nicméně stoprocentní úspěšnost v derby pokračuje.

To nám v této sezóně vychází. Určitě to není úplně obvyklé, ale samozřejmě nám to nevadí (úsměv).

V dalším zápase zajíždíte k poslednímu derby v sezóně, do Opavy. Souhlasíte, že takový výkon by vám k bodům nestačil?

To je jasné. Ale zase tam je jiné prostředí, bude se hrát v podvečer, bude tam ještě bouřlivější prostředí. Předpokládám, že utkání v Opavě bude mít ligové parametry a všichni se na něj už těšíme.

• U10 čeká ve středu kvalifikace
včera - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10! Ve středu se na Kovoně představí osmička týmů od 10 hodin!

• STOPka pro Petráně
před 2 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
před 3 dny - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

• Video

  • S trenéry po zápase s MFK Frýdek-Místek | přehrát
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem