Generální partner
Světlý režim
1. říjen 2023

Alex Iván: Amar to zakončil moc hezky!

Gólovým centrem evropských parametrů v podání Alexe Ivána a následným gólem Amara Memiće Karvinští definitivně zlomili odpor libereckého soupeře - aspoň tak mluvil o krásné akci kouč Juraj Jarábek. Slovenský křídelník se po utkání jen usmíval a měl radost, že se mu premiérový start v základní sestavě vydařil a pomohl týmu.

Alexi, první start v základní sestavě jste přetavil v gól a parádní asistenci Amaru Memićovi.
Mám radost, jak mi to tam zapadlo k tyči. A Amara jsem viděl, jak tam ve sprintu nabíhá, tak jsem mu to poslal (úsměv). Zakončil moc hezky.

Pět gólů v jednom utkání vstřelila Karviná poprvé během sedmi let v nejvyšší soutěži. Ukázalo se, že ofenziva je velkou zbraní?
Víme o tom, je potřeba toho neustále využívat. V předchozích dvou zápasech jsme nevstřelili gól a dnes to chtěli zlomit! To se povedlo, ale pořád je na čem pracovat.

Už jste se plně aklimatizoval v týmu?
Ale jo. Víte, není snadné přijít do týmu v rozehrané sezóně. Od května jsem pořádně nehrál, musel jsem dohánět deficit.

Trenéra Jarábka znáte ze Slovenska, že?
Ano, chvíli mě vedl v Seredi. Bylo to v době, kdy jsem odcházel do Trnavy. Věřil mi a jeho podporu jsem splatil gólem a asistencí.Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo