Generální partner
Světlý režim
28. září 2015

Branislav Pindroch = PAN NEPRŮSTŘELNÝ

Už 712 minut nedostal gól! Přívlastek „pan neprůstřelný“ tak platí dokonale. Zatím poslední čisté konto si karvinský brankář připsal v utkání proti Třinci.

Sedmkrát v řadě neinkasoval, to si zaslouží velký respekt. Sám Pindroch však opět chválil hráče před sebou. „Celý tým pracuje směrem do defenzivy výborně. Vždyť Třinec ani jednou nevystřelil. Vlastně od začátku sezóny jsem toho příliš řešit nemusel. Opravdu klobouk dolů před celým týmem,“ děkuje svým spoluhráčům.

Slovenský gólman však přiznává, že na koncentraci jsou takové zápasy, kdy jde na brankáře minimum střel, velmi obtížné. „Nesmím ani na chvíli polevit. Myslím si, že až sedmdesát procent výkonu brankáře tvoří psychika. Oddych přichází pouze v poločasové přestávce,“ vylíčil.

Podle svých slov se tuto skvělou sérii bez obdrženého gólu snaží nevnímat. „Ale samozřejmě o ní vím. Je to příjemné, ale pořád musím na tréninku makat na sto procent. V sobotu dopoledne nás čeká druhý Sokolov. Na ten už pomalu směřují naše myšlenky,“ podotkl Braňo Pindroch, nejlepší brankář Fotbalové národní ligy.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo