Generální partner
Světlý režim
22. říjen 2017

Budínský: Absenci Filla jsme nevyužili, mrzí to

Jednoznačně nejaktivnější a nejnebezpečnější hráč na teplických Stínadlech byl záložník MFK Karviná Lukáš Budínský. Ovšem ani jeho centrované míče či pokusy zpoza pokutového území neskončily v síti.

Lukáši, nešťastná porážka. Souhlasíte?
Určitě. S přihlédnutím k tomu, že jsme hráli na hřišti soupeře, jsme si vypracovali hodně šancí. Když však nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Teplice si toho moc nevytvořily, přesto mají všechny body! O to víc to mrzí. Snažil jsem se to brát i na sebe. Bohužel.

Překvapili vás něčím domácí? Z tribuny se zdálo, že jste je naopak vy hodně zaskočili, z čehož se nemohli minimálně celou první půli vzpamatovat.
Věděli jsme, že asi budou bránit z bloku a budeme mít dost místa na naši hru. Tentokrát se k nám také slušně odráželi míče. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale nezvládli jsme to.Projevila se hodně absence jejich nejlepšího hráče Martina Filla?
Jednoznačně. Je to jejich rozdílový hráč a celkově jeden z nejlepších v lize. S ním v sestavě bychom to měli těžší. Přesto jsme toho nevyužili a nemáme ani bod.

Ztratili jste zbytečně všechny body. Co to znamená pro další kola?
Asi to, že musíme v pátek obrat suverénní Plzeň (trpký úsměv). Ovšem musíme zlepšit koncovku, je to pořád dokola. Plzeň nám určitě tolik šancí nedovolí, je potřeba být produktivní. 

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo