Generální partner
Světlý režim
19. říjen 2017

Janečka před Teplicemi: Venku nejsme tak odvážní

Defenzivní záložník Marek Janečka vnímá situaci v tabulce za velmi nepříjemnou. Tuší také, co bude potřeba oproti minulým zápasům na hřištích soupeřů zlepšit.
Marku, jak vnímáte pohled na tabulku, ve které je mezi jedenáctým až šestnáctým místem pouze bod rozdíl?
Není to dobré! Dá se říct, že hrajeme o záchranu. Máme osm bodů, tři mužstva pod námi jsou na sedmi bodech a jeden zápas může všechno změnit a otočit. Takže není to vůbec příjemné, ale taková je realita.

V sobotu odpoledne hrajete v Teplicích. Jaký bude na soupeře recept?
Kdybychom věděli, co nám zajistí v sobotu tři body, tak bychom se na to zaměřili. Ale takhle to nechodí, takže až samotný vývoj utkání ukáže. Ale opravdu uděláme všechno pro jakýkoliv bodový zisk.

Bude se nějak výrazně lišit hra soupeře, který vás v loňské sezóně v obou duelech porazil?
Asi moc ne, ale musíme se v první řadě dívat na sebe. Teplice nás v minulé sezóně doma doslova „přejely“, za ten jejich výkon smekám klobouk. V dubnu Na Stínadlech to bylo jiné, i když kombinačně byli domácí lepší. Nakonec jsme prohráli po brzkém gólu. Asi víme, co musíme zrovna proti Teplicím zlepšit.

Z hřišť soupeřů jste v této sezóně přivezli pouhý bod a vstřelili jeden gól. Oproti minulé sezóně vám při aktuálním pohledu na tabulku chybí třeba výhra z Mladé Boleslavi. Souhlasíte?
Nerad bych se vracel do minulé sezóny, ta už je dávno pryč. Ale ano, kdybychom měli o tři body víc, tak by situace byla lepší a veselejší. Bohužel venku nejsme tolik odvážní, táhne se to s námi už od minulé sezóny.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo