Generální partner
Světlý režim
28. duben 2019

Budínský: Moc těžký duel, ale zasloužené vítězství

Svou devátou trefou v sezóně rozhodl o třech bodech proti neoblíbenému soupeři. Lukáš Budínský má v posledních zápasech (stejně jako celý tým) výbornou formu.

Lukáši, poprvé jste porazili Liberec. Těší to o to víc v této situaci?
To je jedno, že poprvé. Hlavně, že se to podařilo a máme tři body. Zaslouženě!

Otočili jste nepříznivý stav, ale nervy to byly až do konce.
Byl to moc těžký duel, na mokrém trávníku jsem zkoušel hodně střílet. Naštěstí to tam spadlo. Ale víme, že to chtělo třetí pojišťovací gól.

Váš vítězný gól připomínal lob Karla Poborského na EURU 1996 v Anglii proti Portugalsku. Zamýšlel jste to přesně takhle?
Ze závaru se ke mně dostal míč, já vystřelil a někdo do té střely vložil nohu. Potom se to krásně zvedlo přes gólmana až do brány (úsměv).

Nadstavbu začnete dvakrát venku. Jak to vnímáte?
Může se to třeba ukázat jako výhoda. Ověřili jsme si, že se nemusíme bát žádného týmu. Máme teď sebevědomí, ale nesmí nás to uspokojit. Jdeme stále zápas od zápasu k vysněnému cíli.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo