Generální partner
Světlý režim
2. květen 2023

Celému týmu jsem to zkazil, kál se Jaroslav Málek

Nevymlouval se, vzal to na sebe. Nejlepší střelec týmu a penaltový exekutor číslo jedna v Opavě zklamal – krátce před pauzou neproměnil Jaroslav Málek pokutový kop a neuspěl v jasné příležitosti ani při dorážce.

Gól číslo osm nezapsal, byť měl dvě veliké šance – z penalty a z následné dorážky. Přitom zápas začal pro celý tým i samotného Jaroslava Málka skvěle. Hned ve třetí minutě posadil míč na hlavu Adelekemu a Karvinští vedli.

Potom přišlo domácí vyrovnání a chvíli před koncem poločasu i pokutový kop po faulu na Amara Memiće. „V tom okamžiku se zápas lámal. Nebudu se vymlouvat, celému týmu jsem to zkazil a kvůli tomu jsme prohráli celý zápas. Opavu jsme tím dostali na koně. Od nás to byl špatný zápas, žádné souboje. Byli jsme špatní, většina kluků zahrála pod své možnosti včetně mě,“ hovořil smutným hlasem Jaroslav Málek.

O umístění střely se vždy rozhoduje až na poslední chvíli. Tentokrát mu to nevyšlo, protože gólman Lasák jeho pokus lapil. Přesto dostal druhou šanci, neboť po zákroku opavského muže mezi třemi tyčemi se míč odrazil právě před něj. Bránu však trestuhodně zblízka přestřelil. „Špatné řešení. Míč jsem měl nad pasem, chtěl jsem to sklepnout, ale místo placírky jsem zakončoval nártem. Bohužel, mrzí mě to,“ těžko Málek hledal slova.

Podle sedmigólového karvinského střelce, jenž byl o přestávce stažen ze hřiště, je porážka ve slezském derby velkou komplikací do zbývajících pěti zápasů. „Už po Líšni jsme si mohli vytvořit bodový polštář. Týmy jsou na sobě bodově hodně namačkané. Jsme sice pořád první, ale pod sebou máme dalších pět týmů, které také chtějí postoupit. Je to otevřené,“ dodal Jaroslav Málek.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo