Generální partner
Světlý režim
11. leden 2020

Daniel Stropek: Zpátky do Karviné jsem se těšil

Navrátilec z hostování Daniel Stropek, který je od léta kmenovým hráčem MFK, dostal hned v prvním duelu zimní přípravy prostor celých devadesát minut. Do defenzivy začal (stejně jako celý tým) dobře. Karvinští neinkasovali, ale na druhou stranu v útoku byli neproduktivní.

Dane, po půl roce stráveném v Sokolově jste zpátky. S jakými pocity?

Pochopitelně jsem se těšil. Na kluky i na to, že zase budu hrát za Karvinou. Porvu se o místo v kádru pro jarní část sezóny!

Trenér Jarábek vás nechal na hřišti celý zápas. Jak jste se cítil po prvních náročných tréninkových jednotkách a funkčních testech v Olomouci

Kupodivu celkem dobře. Čekal jsem, že po měsíci, co jsem nehrál, to bude o něco horší. Mrzí mě jen, že jsme zápas nedovedli k vítězství.

Proti Pohronie jste nastoupil ve stoperské dvojici s Brazilcem Eduardem, který je jen o půl roku starší. Sedli jste si, jaká byla komunikace?

Extra velké problémy jsme neměli. Ano, komunikace byla o něco těžší, jelikož logicky neumí česky a ani moc anglicky, ale podle mého názoru jsme to zvládli celkem obstojně. A nula vzadu? Ta vždy potěší.

Jaký byl první týden zimní přípravy?

Vždycky je nesmírně náročný a to se potvrdilo i nyní. Každý jsme se přes volno udržovali dle individuálního plánu, ale i tak…

Jak vás přivítali spoluhráči v kabině po půl roce?

Žádný dort na mě nečekal, ale přivítali mě hezky a v pohodě (smích).

Sledoval jste jejich počínání ve FORTUNA:LIZE?

Snažil jsem se dívat na každý zápas, když mi to nevyšlo, tak aspoň minimálně sestřih. Nejsme v lehké situaci, každopádně stále máme všechno ve vlastních rukách a na jaře si všichni budeme muset sáhnout na úplné dno a nejvyšší soutěž zachránit.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo