Generální partner
Světlý režim
25. únor 2024

Dávid Krčík: Rišo Ludha ode mě takovou střelu nečekal

Zhruba z pětatřiceti metrů napřáhl a trefil se výstavně! Překvapivě stoper Dávid Krčík protrhl jarní střeleckou nemohoucnost a i jeho gól pomohl ke konečné remíze 2:2 v Teplicích.

Dávide, začněme od konce – nešel na vás infarkt, když jste v nastaveném čase inkasovali třetí gól, který ale nakonec rozhodčí neuznali?
V koutku duše jsem věřil, že by gól nemusel platit, protože Domino Holec i někteří další kluci ihned avizovali ruku jednoho z teplických hráčů. Zaplaťpánbůh se už skóre nezměnilo (úsměv).

Získali jste první jarní bod. Berete ho?
Po průběhu zápasu můžeme být spokojení. Chtěli jsme tady bodovat a to se podařilo. Domácí sice měli několik větších příležitostí než my a ve druhém poločase byli určitě lepší, ale Adeleke srovnal – to je nejdůležitější.

Vstřelil jste krásný gól z uctivé vzdálenosti, který bude určitě kandidovat minimálně na gól kola. Sedlo to krásně, že?
Viděl jsem před sebou volný prostor, tak jsem křikl na Lukáše Budínského, ať mi přihraje. Potom už jsem měl jedinou myšlenku – dobře si míč přebrat a vystřelit na bránu. V každém zápase se snažím podobně vystřelit, mám takové situace rád.

Co vám po zápase řekl váš krajan a kamarád Richard Ludha, že jste ho překonal takovou exkluzivní střelou?
Známe se z Prievidze, jsme kamarádi. Říkal, že zrovna ode mě takovou střelu nečekal a hlavně prý vůbec nic neviděl. Takže o to víc jsem radši, že jsem svou první trefu v české lize vstřelil zrovna Rišovi.

Nejhezčí gól kariéry?
Myslím si, že jsem dal i hezčí (smích). Ale hlavně, že to tam padlo a máme první jarní bod.

Už víte, kolik vás bude stát první ligová trefa?
Přesně to ještě nevím, ale Cipis mě určitě zkasíruje. Ten jako pokladník má vše pod kontrolou (smích).


Zdroj fotky: FK Teplice

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo