Generální partner
Světlý režim
21. duben 2016

Erik Puchel po vítězství: A teď se těším na nároďák

Krásně provedeným přímým kopem rozhodl karvinský odchovanec derby s Frýdkem-Místkem. Byl to Puchlův druhý gól v sezóně. V sobotu plánuje podpořit dorost proti Spartě a v neděli se vydá na reprezentační sraz.
Vrátili jste se na postupovou pozici, určitě musíte být spokojení, ne?
Je to tak, jsme rádi. Navíc nás ještě příští týden čeká další domácí utkání a následně jedeme do Hradce, kde to bude extrémně těžké. Jen škoda těch venkovních remíz v poslední době.

Začátek zápasu s Valcíři jste si ale představovali určitě jinak. Souhlasí to?
Samozřejmě. Naštěstí se nám ale podařilo brzy vyrovnat. Potom jsem běžel sám ze strany na brankáře. Cítil jsem, že je někdo za mnou, proto jsem míč poslal na bránu. Škoda.

Chuť jste si spravil ještě v první půli po skvěle zahrané standardní situaci.
Jo, to vyšlo pěkně (úsměv). Věřil jsem si a skončilo to v síti. Na tréninku tohle pořád zkoušíme, i trenéři chtějí, abychom to takhle zkoušeli.  

Cítíte bezprostředně po zápase, že vám utkání opravdu sedlo?
Mám z něj dobrý pocit, to ano. Samozřejmě nějaké situace šly vyřešit lépe, ale zápas celkově nebyl špatný.

Ke konci už na vás bylo vidět, že toho máte dost. Klamal jste tělem nebo tomu bylo skutečně tak?
Půl na půl. Samozřejmě, když několikrát během chvíle sprintujete tam a zpátky, tak je to hodně náročné. Ale pak stačí se chvilku vydýchat a jede se dál. Ale náročné to bylo, to nezastírám.

Naladil jste se tímto výkonem na reprezentační sraz?
Ale jo a hlavně se moc těším. Už by to také chtělo, abych se trefil i za reprezentaci (smích). Tak snad to příští středu proti Slovensku vyjde.

Sraz máte v neděli v Kroměříži. Co vás čeká o víkendu, během kterého Karviná nehraje? Budete třeba v televizi sledovat Hradec Králové s Opavou?
Tak to vážně nevím, jestli se budu dívat. Ale určitě vyrazím v sobotu po obědě na Bažantnici podpořit kluky z dorostu v zápase se Spartou. Tímto bych chtěl fanoušky pozvat a zároveň jim poděkovat za kulisu, kterou vytvořili v utkání s Frýdkem-Místkem. 
Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná