Generální partner
Světlý režim
30. září 2019

Hanousek: Zřejmě jsem urazil fotbalového boha

Opět se nedobrovolně pasoval do role nešťastníka, který měl na noze rozhodnutí. Defenzivní záložník Marek Hanousek si po slezském derby drbal hlavu a nechápal, že z další jasné pozice nedal gól, který by znamenal důležitý tříbodový zisk.
Marku, ve druhém domácím utkání po sobě jste v nastaveném čase odmítl stát se hrdinou. Jak to mrzí?
Co vám mám k tomu říct? Měl to být samozřejmě gól, měl jsem to na noze. S Bohemkou jsem přestřelil, teď to skončilo na břevně.

Z logického hlediska by míč měl příště skončit v bráně.
Kéž by. Budu to zkoušet dál. Tohle je pozice, z které to prostě musí být gól. Bylo to o milimetrech, míč se od břevna odrazil před čáru. Zřejmě jsem urazil fotbalového boha nebo nevím.První poločas byl povedený, šli jste rychle do vedení. Mrzí další domácí ztráta i z tohoto pohledu?
Začátek utkání byl výborný, jen to chtělo přidat druhý gól. Soupeř ve druhé půli asi zaslouženě srovnal stav. Jenže potom jsme zase tlačili, měli pár závarů a velké šance. Zápas jsme mohli a měli urvat. Měl jsem to na noze…

Pět domácích utkání, z toho jen tři remízy. Je aspoň pozitivní, že se vám daří venku?
To ano, ale my už potřebujeme vyhrávat doma před našimi fanoušky. Po remízách z domácích utkání body v tabulce moc nenaskakují a je to velká škoda.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo