Generální partner
Světlý režim
30. říjen 2023

Hrdina Holec: Takovou permanenci střel jsem zažil naposledy v Žilině

Vytáhl několik bravurních zákroků, plzeňští střelci jsou ze slovenského gólmana na nervy možná ještě v tuto chvíli. Gólman Dominik Holec se (možná) největší měrou zasloužil o nečekané tři body z Doosan Areny.

Dominiku, výhra v Plzni má cenu zlata, že ano?
Byl to vydařený zápas. Plnili jsme věci, které jsme si před zápasem řekli. Vytvořili jsme si hodně šancí, byl to super zápas z naší strany. Ale šance měla i Plzeň.

Statistici vám napočítali deset zákroků. Kdy jste si naposledy takhle pořádně zachytal?
Je pravdou, že takto extrémní zápas, kdy jsem byl v pořád permanenci, jsem zažil naposledy asi v Žilině. Jsem rád, že se mi podařilo udržet čisté konto pomohl jsem k zisku tří bodů (úsměv).

Vypíchl byste nějaký klíčový zákrok?
Pomohl mi zákrok po střele Erika Jirky, po kterém Dávid Krčík odkopával míč před Klimentem. Ten moment mě nakopl. V dalších minutách tam bylo víc zákroků a jsem rád za každý.

Asi vás podruhé za sebou nemine účast v sestavě kola…
…takový bonus k super zápasu mi určitě vadit nebude (smích). Ale teď vážně – o tom to pro mě není. Nejpodstatnější je, že jsme vyhráli zápas, ve kterém nám 99 % lidí nevěřilo. A jsem rád, že jsem k tomu klukům, kteří podali fantastický výkon, dopomohl.

Šest bodů ze dvou kol plus dvě čistá konta. To je slušná vlna, ne?
Pro nás jsou důležité všechny body, ale je skvělé to mít takhle po sobě. Musíme teď udělat všechno pro to, abychom vlnu udrželi a byli úspěšní i v dalších zápasech, které nás čekají.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo