Generální partner
Světlý režim
26. červen 2022

Jako by mě přejel vlak, řekl Mikuš k pocitům z letní přípravy

Dvěma centry připravil dvě velké šance, pak z preventivních důvodů odstoupil. Čerstvý ženáč Rajmund Mikuš byl proti Žilině vidět. Po zápase mluvil nejen o zápase, ale i prvních dvou týdnech přípravy či o svatbě...

Sice odehrál jen pár minut, ale během nich připravil dvě výborné šance ke skórování. Ovšem Karvinští v Žilině doplatili na jejich neproměňování a v sobotu odjeli s prohrou 0:3. „Žilina byla lepší na míči, má technické hráče. Ale všechny tři góly jsme soupeři darovali. Udělali jsme školácké chyby. Ve druhé půli snad neměli ani pořádný náznak šance, a přesto dali dva góly. My góly nedáme,“ pokrčil rameny Rajmund Mikuš.

Zhruba po patnácti minutách druhého dějství slovenský fotbalista odstoupil. „Začal mě tahat sval. Snad to nebude nic vážného,“ doufá hráč s devětadvacítkou na dresu. Spolu s týmem má za sebou dva týdny letní přípravy, která je podle jeho slov hodně náročná. „Ale všichni víme, že to je potřeba. Cítím se jako by mě přejel vlak. Ale dá se to, zvládneme to,“ usmál se Mikuš.

Během dovolené měl příjemné starosti – na Vysočině, konkrétně v Telči, se stihl oženit. „Volno strašně rychle uteklo. Zařizovali jsme svatbu, stihl jsem i rozlučku se svobodou u Balatonu. Svatební den byl krásný a vydařený, počasí nám přálo. Celá rodina byla pohromadě, moc jsme si to všichni užili,“ dodal s úsměvem Mikuš.Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo