Generální partner
Světlý režim
12. květen 2022

Jan Somberg: Bohemka do toho půjde na sto padesát procent

Karvinští se v posledním utkání nadstavbové části vydávají znovu do hlavního města, kde je v sobotu čeká domácí tým Bohemians Praha 1905. O soupeři v tradičním předzápasovém rozhovoru hovořil asistent trenéra Jan Somberg.

Trenére, Bohemka v sobotu bude hrát o tzv. o všechno – tým trenéra Veselého se chce vyhnout baráži. Myslíte si, že kvůli tomu i uzpůsobí taktiku? Co vlastně od domácích očekáváte?
Vzhledem k tomu, že jsem viděl jejich úterní duel v Jablonci, tak očekávám, že do toho půjdou na 150 %. Celý druhý poločas na Střelnici Bohemka domácí Jablonec přehrávala. Na hřišti určitě nechají „život.“ Ale pozor! My jsme avizovali, že nikomu nedáme nic zadarmo a to jsme jasně ukázali proti Teplicím. Nikomu nic nepustíme, nechceme sezónu dohrát jen z povinnosti.

Překvapila vás Bohemka právě na hřišti Jablonce svým fotbalem?
Nepřekvapilo. Znám jejich trenéra a vím, co po hráčích požaduje.

Do Ďolíčku se vracíme po sedmi dnech. Zažil jste někdy, že byste na jednom stadionu hrál během sedmi dnů dvakrát po sobě?
Zažil. Na domácím (smích). Na venkovním ne.

Po disciplinárním trestu budeme moct počítat s Rajmundem Mikušem. Je to pozitivní zpráva při tolika zraněních, které v týmu jsou?
Dává nám to určitou variabilitu do sestavy, protože v posledních zápasech jsme neměli hráče na pravou stranu.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo