Mlade talenty

Janečka: S takovou hrou nebudeme bodovat nikde

22.07.2018 | redakce
 

Janečka: S takovou hrou nebudeme bodovat nikde Premiéra v roli kapitána Marku Janečkovi zhořkla. Celý tým na půdě Liberce herně nepřesvědčil a v závěru inkasoval po standardní situaci. Přes celou republiku se tak Karvinští vraceli bez bodů a zklamaní.

 

Marku, herně ani nakonec výsledkově se vám utkání pod Ještědem nevydařilo. Proč?
Vůbec jsme nedostali do hry, možná prvních patnáct minut ano. Potom nám přestala fungovat mezihra, pořádně jsme si nenahráli. S takovým stylem a takovou hrou, jakou jsme předváděli až do konce, těžko budeme v lize někde bodovat. Nebylo to dobré, víme to. Opět se ukázalo, že příprava a samotná liga je úplně něco jiného.

Liberec měl plno šancí, dlouho vás ale držel brankář Berkovec. Nakonec přišel gól ze standardky. Kde se stala chyba?
V podstatě jen bránili a bylo otázkou času, jestli tam domácím něco spadne. Nakonec to přišlo pět minut před koncem. Samotného mě to hodně mrzí, protože jsem měl k Pázlerovi nejblíže.

Od sudího Julínka jste obdrželi šest žlutých karet, což je na jeden zápas nejvíc za celou dobu působení v nejvyšší soutěži. Čemu to přisuzujete?
Těžko říct, ale souhlasím, že šest karet je moc. Podle mě to vyplynulo z průběhu zápasu, byli jsme neustále pod tlakem a museli jsme územní převahu domácích přerušovat fauly.

Změnilo se pro vás na hřišti něco s kapitánskou páskou? Komunikoval jste třeba víc s rozhodčím?
Ani ne. S rozhodčími jsem se snažil komunikovat vždycky. Hlavně si myslím, že v tomto zápase nebylo moc potřeba mluvit s rozhodčími.  Když samozřejmě cítím křivdu, ozvu se. Jinak ale zbytečně nekomentuji jejich výroky.

Shodneme se, že je potřeba zápas úvodního kola už hodit za hlavu a soustředit se na duel v Edenu proti Slavií?
Nic jiného nám nezbývá. V Praze musíme podat úplně jiný výkon, protože pokud bychom měli hrát podobně jako v Liberci, tak nemáme šanci.

• Minirepublika na Bažantnici
včera - Žáky U13 čeká ve středu na Bažantnici republikové měření sil v soutěži Minirepublika. Začíná se v 11:30 hod. mezi sebou si zahrají Písek, Baník Ostrava, Hodonín, Pardubice a domácí tým!

• Ve Zlíně v sobotu 3. listopadu
včera - V rámci 14. kola FORTUNA:LIGY zavítá MFK Karviná na půdu Fastavu Zlín. Hrát se bude v sobotu 3. listopadu od 17 hodin.

• Tým U11 čeká kvalifikace
před 2 dny - Sportovní centrum Kovona bude v úterý 16. října od 9:30 hodin hostit kvalifikační turnaj Ondrášovka Cup pro kategorii U11. Fanoušci a rodiče jsou srdečně zváni.

• Víkendové výsledky mládeže
13.10. - Příbram-U19 3:0, U18-Opava 0:1, Příbram-U17 3:2, U16-Opava 0:3, Hodonín-U15 2:0, Hodonín-U14 1:1, Vsetín-U13 0:12, Vsetín-U12 7:2, st.žáci B-Horní Suchá 0:2, ml.žáci B-Horní Suchá 5:1.

• Lingr odehrál hodinu
12.10. - Jednašedesát minut odehrál v základní sestavě české reprezentace do 20 let záložník Ondřej Lingr. Češi prohráli v Polsku s domácím týmem 0:3.

• Vydařená Minirepublika U12
11.10. - Žáci U12 ve středu absolvovali tradiční měření sil pod názvem Minirepublika. Ve čtyřech duelech si připsali tři výhry (4:1 Svratka Brno, 4:2 Třebíč a 3:2 Táborsko) a jednu porážku (1:2 Baník Ostrava). Celé klání se na Kovoně vydařilo na jedničku!

• U10: Postup těsně unikl
10.10. - Velká škoda! Týmu U10 pod vedením René Vichera chybělo k postupu z kvalifikace ve Frýdku-Místku na Finálový turnaj Ondrášovka Cupu jen velmi málo. Výsledky: MFK-Valašské Meziříčí 8:1, MFK-Opava 5:3, MFK-Bruntál 2:4, MFK-Vítkovice 1:1, MFK-Třinec 4:3, MFK-Frýdek-Místek 6:2, MFK-Hlučín 1:2.

• Turnaj Minirepublika ve středu
9.10. - Sportovní centrum Kovona bude ve středu 10. října od 11:30 hodin hostit turnaj Minirepublika kategorie U12. Kromě domácího týmu se na umělé trávě představí Třebíč, Svratka Brno, Táborsko a Baník Ostrava. Na poslední chvíli zrušily svou účast týmy: Písek a slovenské Malacky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna