Mlade talenty

Janečka: S takovou hrou nebudeme bodovat nikde

22.07.2018 | redakce
 

Janečka: S takovou hrou nebudeme bodovat nikde Premiéra v roli kapitána Marku Janečkovi zhořkla. Celý tým na půdě Liberce herně nepřesvědčil a v závěru inkasoval po standardní situaci. Přes celou republiku se tak Karvinští vraceli bez bodů a zklamaní.

 

Marku, herně ani nakonec výsledkově se vám utkání pod Ještědem nevydařilo. Proč?
Vůbec jsme nedostali do hry, možná prvních patnáct minut ano. Potom nám přestala fungovat mezihra, pořádně jsme si nenahráli. S takovým stylem a takovou hrou, jakou jsme předváděli až do konce, těžko budeme v lize někde bodovat. Nebylo to dobré, víme to. Opět se ukázalo, že příprava a samotná liga je úplně něco jiného.

Liberec měl plno šancí, dlouho vás ale držel brankář Berkovec. Nakonec přišel gól ze standardky. Kde se stala chyba?
V podstatě jen bránili a bylo otázkou času, jestli tam domácím něco spadne. Nakonec to přišlo pět minut před koncem. Samotného mě to hodně mrzí, protože jsem měl k Pázlerovi nejblíže.

Od sudího Julínka jste obdrželi šest žlutých karet, což je na jeden zápas nejvíc za celou dobu působení v nejvyšší soutěži. Čemu to přisuzujete?
Těžko říct, ale souhlasím, že šest karet je moc. Podle mě to vyplynulo z průběhu zápasu, byli jsme neustále pod tlakem a museli jsme územní převahu domácích přerušovat fauly.

Změnilo se pro vás na hřišti něco s kapitánskou páskou? Komunikoval jste třeba víc s rozhodčím?
Ani ne. S rozhodčími jsem se snažil komunikovat vždycky. Hlavně si myslím, že v tomto zápase nebylo moc potřeba mluvit s rozhodčími.  Když samozřejmě cítím křivdu, ozvu se. Jinak ale zbytečně nekomentuji jejich výroky.

Shodneme se, že je potřeba zápas úvodního kola už hodit za hlavu a soustředit se na duel v Edenu proti Slavií?
Nic jiného nám nezbývá. V Praze musíme podat úplně jiný výkon, protože pokud bychom měli hrát podobně jako v Liberci, tak nemáme šanci.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem