Mlade talenty

Janečka: S takovou hrou nebudeme bodovat nikde

22.07.2018 | redakce
 

Janečka: S takovou hrou nebudeme bodovat nikde Premiéra v roli kapitána Marku Janečkovi zhořkla. Celý tým na půdě Liberce herně nepřesvědčil a v závěru inkasoval po standardní situaci. Přes celou republiku se tak Karvinští vraceli bez bodů a zklamaní.

 

Marku, herně ani nakonec výsledkově se vám utkání pod Ještědem nevydařilo. Proč?
Vůbec jsme nedostali do hry, možná prvních patnáct minut ano. Potom nám přestala fungovat mezihra, pořádně jsme si nenahráli. S takovým stylem a takovou hrou, jakou jsme předváděli až do konce, těžko budeme v lize někde bodovat. Nebylo to dobré, víme to. Opět se ukázalo, že příprava a samotná liga je úplně něco jiného.

Liberec měl plno šancí, dlouho vás ale držel brankář Berkovec. Nakonec přišel gól ze standardky. Kde se stala chyba?
V podstatě jen bránili a bylo otázkou času, jestli tam domácím něco spadne. Nakonec to přišlo pět minut před koncem. Samotného mě to hodně mrzí, protože jsem měl k Pázlerovi nejblíže.

Od sudího Julínka jste obdrželi šest žlutých karet, což je na jeden zápas nejvíc za celou dobu působení v nejvyšší soutěži. Čemu to přisuzujete?
Těžko říct, ale souhlasím, že šest karet je moc. Podle mě to vyplynulo z průběhu zápasu, byli jsme neustále pod tlakem a museli jsme územní převahu domácích přerušovat fauly.

Změnilo se pro vás na hřišti něco s kapitánskou páskou? Komunikoval jste třeba víc s rozhodčím?
Ani ne. S rozhodčími jsem se snažil komunikovat vždycky. Hlavně si myslím, že v tomto zápase nebylo moc potřeba mluvit s rozhodčími.  Když samozřejmě cítím křivdu, ozvu se. Jinak ale zbytečně nekomentuji jejich výroky.

Shodneme se, že je potřeba zápas úvodního kola už hodit za hlavu a soustředit se na duel v Edenu proti Slavií?
Nic jiného nám nezbývá. V Praze musíme podat úplně jiný výkon, protože pokud bychom měli hrát podobně jako v Liberci, tak nemáme šanci.

• Týmy U18 a U16 začínají
dnes - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
před 2 dny - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
před 2 dny - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Juniorka hostí Baník
5.8. - V pondělí od 11 hodin rozehraje juniorka své třetí mistrovské utkání! Na Kovoně hostí v derby ostravský Baník! Svěřenci trenérů Gazdy a Bielana budou chtít získat tři body, prozatím získali jen jeden za remízu s Třincem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna