Generální partner
Světlý režim
9. prosinec 2019

Janečka: Tolik zápasů bez výhry jsem doma nezažil

Opět neúnavně dřel, ze zálohy se po pár minutách přesunul na stopera. Nejzkušenější fotbalista Marek Janečka litoval další domácí ztráty - hlavně nevyužitých rohových kopů v první půli.
Marku, začal jste tradičně ve středu zálohy, ale už po deseti minutách jste se zasunul po zranění Pavla Dreksy na stopera. Komplikace?
S přibývajícím věkem se hráči stahují dozadu. Ale u mě je to jednou tak a podruhé jinak (úsměv). Komplikace to pro mě nebyla, pod trenérem Jarábkem jsem hrával pravidelně ve stoperské dvojici. 

Opět jste před vlastními fanoušky nevyhráli. Je remíza 1:1 málo? Sice jste přeskočili o skóre Příbram, ale situace asi není růžová, že?
Je to samozřejmě špatné, ale horší by bylo, kdybychom s Olomoucí prohráli. Trápíme se v koncovce, ale to nejsme v lize jediní. Když dáme pouze jeden gól, tak bychom žádný neměli dostat.

Obdrželi jste gól po vlastní standardce z brejku. Před utkáním hlavní trenér i asistent říkali, že to je největší zbraň Sigmy.
A to se bohužel potvrdilo. Sigma se pod trenérem Látalem takto prezentuje. Je škoda, že jsme nevyužili v první půli několik dobře zahraných rohových kopů. Tam to chtělo aspoň jeden gól. 

Kolik sil vás stálo dobývání branky soupeře?
Opravdu moc.

Zažil jste někdy devět domácích zápasů bez vítězství?
Ne, nikdy. Všechno je jednou poprvé. Ještěže jsme posbírali nějaké body venku. Ale situace není dobrá, to víme všichni. Na jaře nás čeká tvrdý boj o záchranu, ale jsem přesvědčený, že to zvládneme a v Karviné zůstane nejvyšší soutěž.    Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo