Generální partner
Světlý režim
6. prosinec 2019

Marek Bielan: Věřím, že Sigmu v neděli zlomíme

Už pouze jeden jediný zápas v domácím prostředí a konec! Následně se v Karviné půjde na prvoligový fotbal až v únoru. Karvinští mají poslední pokus, aby zlomili sérii domácích neúspěchů!
V neděli je na programu poslední domácí duel roku 2019. Celý klub, hráči i fanoušci čekají na první výhru. Podaří se to konečně?
Jsem přesvědčený, že ano – zvládneme to. Čekání je opravdu dlouhé, vždyť naposledy jsme uspěli proti Jihlavě v baráži a to byl konec května. I s novým trenérským kolegou Jurajem Jarábkem jsme se o tom bavili v tom smyslu, že to asi je rarita. Venku jsme uhráli osm bodů, ale moc nám chybí body z domácích zápasů. Věřím, že Sigmu v neděli zlomíme a zvítězíme. 

Jak se vám jeví Olomouc?
V minulém kole porazila Liberec, bylo to jejich první vítězství, tuším, po osmi zápasech. Dobře brání a vyráží do nebezpečných a rychlých brejků – to je jejich styl hry. Samozřejmě mají velice dobré standardní situace.

Myslíte si, že podobně budou hrát i v neděli?
Myslím že ano. Sigma pod trenérem Látalem hraje rychlý a jednoduchý fotbal. 

Můžou mít hráči soupeře v hlavě kauzu okolo Václava Pilaře, která hýbe českým fotbalovým prostředím už několik dnů?
Nemyslím si. Podívejte se, řešilo se to už před utkáním s Libercem a vyhráli. Sigma má zkušený a kvalitní mančaft a nemyslím si, že by se to nějak mělo promítnout do jejich výkonu. Vyříkali si to a přijedou k nám s čistou hlavou. 

Určitě nenastoupí Gigle Ndefe kvůli čtyřem žlutým kartám. Jak je to nepříjemné oslabení a máte už v hlavě jméno, kdo ho nahradí?
Bavíme se o tom, ale do zápasu ještě zbývají dva dny. Něco v plánu je (úsměv). Je fakt, že Gigli je útočný obránce v dobré formě, ale musíme se s jeho absencí poradit. Věřím, že to dobře dopadne a my se dočkáme prvních domácích tří bodů. 
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo