Generální partner
Světlý režim
2. říjen 2020

Jarábek před Brnem: Chceme udržet venkovní neporazitelnost!

V sobotu odpoledne se Karvinští před reprezentační přestávkou představí u nováčka v Brně. Kouč Juraj Jarábek chce s celým týmem navázat na úspěchy ze stadionů soupeřů a opět bodovat.

Trenére, po dvou letech se MFK Karviná znovu představí v Brně. Zbrojovce začátek sezóny nevyšel. Bude to o to těžší?
Čekáme samozřejmě těžký zápas. Brno má pouze bod a situace jim velí doma zvítězit. My budeme jednoznačně proti, chceme udržet venkovní neporazitelnost a neodjet s prázdnou.

Jak moc nečitelná je současná Zbrojovka kvůli zraněným hráčům a koronaviru?
Je to velký otazník, to bezesporu. Ale pomalu se jim hráči uzdravují a jsem přesvědčený, že trenér Machálek pošle do zápasu tu nejsilnější sestavu. Musíme se na zápas připravit s maximální ostražitostí.   

Už jste hodili za hlavu středeční pohárové vyřazení?
Je to pryč, nechtěli jsme se v tom už hrabat. Zklamání v nás pořád je, kluci chtěli postoupit a zahrát si minimálně další zápas v MOL Cupu. Hodili jsme to už za hlavu a plně se soustředíme výhradně na FORTUNA:LIGU. 

Související články

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná