Generální partner
Světlý režim
23. říjen 2022

Jaroslav Málek: Pomohl nám první gól, pak už to šlo nějak samo

Konečně se trefil, ale také jeden gól připravil! Jaroslav Málek se výrazně podílel na demolici pražské Dukly.

Jardo, výsledek 5:0 hovoří jasně. Jaké je vaše hodnocení zápasu?
Na Duklu jsme šli s určitým respektem. Ale na druhou stranu jsou herní a věděli jsme, že se nám bude hrát dobře. Zkrátka, že to nebude třeba jako proti Chrudimi. Určitě nám pomohl první gól a pak? Potom už to šlo nějak samo…(úsměv).

Kromě tří bodů a nuly vzadu jste si i vylepšili skóre a rázem jste týmem s nejlepší ofenzivou…
…jo, předvedli jsme nejlepší výkon v sezóně. Ale myslím si, že jsme se celkově herně zvedli po reprezentační přestávce, kdy jsme vyhráli v Líšni. Pak jsme doma porazili Opavu a druhý poločas v Prostějově také nebyl vůbec špatný. Tam to spíš byla smůla.

Pohled na tabulku už je zase lepší, na druhou stranu je neuvěřitelně vyrovnaná.
Ano. A dokreslují to výsledky. Prohrajeme 1:5 v Chrudimi, pak porazíme 5:0 Duklu. Prohrajeme v Prostějově a ten vyhraje v Líšni. Nikoho nemůžete podcenit a k Prostějovu – já si myslím, že oni mají stejně kvalitní kádr jako Dukla.Na výsledku 5:0 jste se podílel gólem a asistencí. Chce se říct – konečně zase gól ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE .
Jo, čekal jsem na to dlouho v novém dresu. V Líšni jsem tři roky střílel góly a tady jsem se pořád nemohl trefit a čekal třináct zápasů. Však ještě před gólem jsem šel sám na brankáře a nic. V tu chvíli pro sebevědomí nic moc. Ale snad už jsem se odšpuntoval (smích). Když ale budu góly třeba jen i připravovat, tak se zlobit nebudu.

Pravdou je, že vám to kapitán Dukly Jiří Piroch krásně připravil, že?
To je pravda. Tak už jsem jen zavřel oči a snažil se propálit jejich gólmana.

Půjde něco do týmové kasy za první gól?
Určitě ne…(smích)

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo