Generální partner
Světlý režim
3. říjen 2022

Jaroslav Málek: Porazili jsme fakt dobrý mančaft!

Jako doma si připadal v sobotu v Líšni Jaroslav Málek. Aby také ne, když tam prožil hezké a úspěšné roky. Nyní je ale hráčem Karviné a na líšeňském pažitu se dočkal se svými spoluhráči důležitého vítězství!

Jardo, těšil jste se zpátky do Líšně?
Tak napůl (úsměv). Bylo to takové zvláštní. Mám tam plno kamarádů a chtěl jsem vyhrát.

Cíl splněn – vyhrálo se!
Jo, přesně tak. Navíc jsme vyhráli u prvního týmu tabulky. Některé zápasy sice vyhráli se štěstím, ale mají dobré mužstvo, o čemž jsme se přesvědčili. Tabulkově to sice neodpovídá, ale říkali jsme si, že tam jedeme v roli favoritů. Máme velkou radost, že se nám podařilo v Líšní zvítězit.

Jak velkou důležitost přikládáte úvodní trefě „do šatny“?
Myslím si, že ten gól rozhodl celý zápas. Oni to pak po změně stran museli trochu víc otevřít. My jsme se naopak tím gólem uklidnili. Přidali jsme i druhou trefu, na kterou Líšeň zareagovala snížením – úplně zbytečná branka. Hrozně laciný gól jsme dostali. Zbytek zápasu pak byl dost nervózní.

Soupeře dokonale znáte. Překvapil vás něčím?
Musím přiznal, že jsem čekal, že budou hrát ještě více zezadu. V první půli jsme přežili jejich dvě velké šance a pak udeřili. Ale fakt mě překvapilo, že domácí nebyli tak zalezlí. Opravdu hráli dobře a porazili jsme fakt dobrý mančaft.

Kolik známých, kamarádů a členů rodiny jste měl na tribuně?
Bral jsem dvanáct lístků (smích). Ale samozřejmě jsem tam znal plno lidí. Bylo to super!

Komu fandili?
Rodina fandí vždycky mně, takže fandila samozřejmě Karviné (úsměv).

Pomůže celému týmu důležitá výhra před sobotním domácím slezským derby proti Opavě?
Myslím, že ano. Po debaklu v Chrudimi nám pomohla pohárová výhra v Bzenci. Tam jsme se dobře naladili a potvrdili to touhle výhrou. Tu musíme doma potvrdit, hrát trochu zezadu a půjde to.

Rozhovory Rozhovory
so 26.11. | redakce

Lubomír Vlk: Výkyvy byly obrovské, s podzimem nejsme spokojení!

Obsáhlý rozhovor s Lubomírem Vlkem o podzimu, který byl pro klub po šesti letech druholigový. Sportovní ředitel přiblížil a snažil se vysvětlit příčiny diametrálně odlišných výsledků doma a venku. Na první části sezóny však našel i pozitiva…

st 23.11. | redakce

Trenér Tomáš Hejdušek o podzimu, dlouhé zimní pauze atd.

Po pohárovém duelu s pražskou Slavií došlo i na hodnocení podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Odpovědi kouče Tomáše Hejduška byly přepsány, ale dají se také poslechnout na klubovém Youtube kanále.

čt 10.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Žák

Kmenový hráč soupeře nemůže do utkání zasáhnout ne kvůli dohodě klubů, ale proto, že pyká za karty. Stabilního člena základní sestavy tak fanoušci uvidí pouze na tribuně, odkud bude svým spoluhráčům držet palce. V rozhovoru se točila řeč okolo Varnsdorfu, ale i jeho začátcích či blížícímu se fotbalovému MS.

út 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

S Lukášem Budínským jsme probrali nejen aktuální stav, ale kreativní záložník zavzpomínal i na angažmá v Mladé Boleslavi, kam odešel právě z Karviné po sezóně 2018/2019. Zahrál si za reprezentaci a minulé léto přestoupil do Ostravy. Řeč se v rozhovoru stočila samozřejmě i k trenérovi Pavlu Vrbovi, který však na lavičce slezského klubu dlouho nevydržel…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo