Generální partner
Světlý režim
3. říjen 2022

Jaroslav Málek: Porazili jsme fakt dobrý mančaft!

Jako doma si připadal v sobotu v Líšni Jaroslav Málek. Aby také ne, když tam prožil hezké a úspěšné roky. Nyní je ale hráčem Karviné a na líšeňském pažitu se dočkal se svými spoluhráči důležitého vítězství!

Jardo, těšil jste se zpátky do Líšně?
Tak napůl (úsměv). Bylo to takové zvláštní. Mám tam plno kamarádů a chtěl jsem vyhrát.

Cíl splněn – vyhrálo se!
Jo, přesně tak. Navíc jsme vyhráli u prvního týmu tabulky. Některé zápasy sice vyhráli se štěstím, ale mají dobré mužstvo, o čemž jsme se přesvědčili. Tabulkově to sice neodpovídá, ale říkali jsme si, že tam jedeme v roli favoritů. Máme velkou radost, že se nám podařilo v Líšní zvítězit.

Jak velkou důležitost přikládáte úvodní trefě „do šatny“?
Myslím si, že ten gól rozhodl celý zápas. Oni to pak po změně stran museli trochu víc otevřít. My jsme se naopak tím gólem uklidnili. Přidali jsme i druhou trefu, na kterou Líšeň zareagovala snížením – úplně zbytečná branka. Hrozně laciný gól jsme dostali. Zbytek zápasu pak byl dost nervózní.

Soupeře dokonale znáte. Překvapil vás něčím?
Musím přiznal, že jsem čekal, že budou hrát ještě více zezadu. V první půli jsme přežili jejich dvě velké šance a pak udeřili. Ale fakt mě překvapilo, že domácí nebyli tak zalezlí. Opravdu hráli dobře a porazili jsme fakt dobrý mančaft.

Kolik známých, kamarádů a členů rodiny jste měl na tribuně?
Bral jsem dvanáct lístků (smích). Ale samozřejmě jsem tam znal plno lidí. Bylo to super!

Komu fandili?
Rodina fandí vždycky mně, takže fandila samozřejmě Karviné (úsměv).

Pomůže celému týmu důležitá výhra před sobotním domácím slezským derby proti Opavě?
Myslím, že ano. Po debaklu v Chrudimi nám pomohla pohárová výhra v Bzenci. Tam jsme se dobře naladili a potvrdili to touhle výhrou. Tu musíme doma potvrdit, hrát trochu zezadu a půjde to.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo