Generální partner
Světlý režim
15. únor 2024

Jiří Bederka: Nezachytili jsme začátek a nezvládli důležitý zápas

Nemluvilo se mu lehce! Stoper Jiří Bederka přišel mezi novináře až dobrých třicet minut po utkání a odpovídal na jejich dotazy.

Jirko, porážka 0:3 od Pardubic v důležitém zápase. To je něco, co jste nečekali a rozhodně nechtěli dopustit. Je to tak?
Toto jsme si určitě nepředstavovali. Nevím, co k tomu pořádně říct. Nezvládli jsme důležitý zápas o „šest bodů“. Je to špatně!

Co podle vás rozhodlo?
Nezachytili jsme začátek zápasu. Hosté nás přehrávali, vyústilo to v první gól. Až potom jsme začali hrát, vytvořili si šance. Bohužel gól jsme nevstřelili. To samé pokračovalo v úvodu druhé půle. Po hodině hr se to trochu otevřelo a Pardubice toho využily a trestaly nás.

Zahodili jste spoustu velkých šancí. Je to až frustrující?
Samozřejmě je. Ale kluci to určitě neudělali naschvál. Bohužel se nedokážeme prosadit a na druhou stranu mi přijde, že naopak do naší brány nám spadne pomalu všechno. To je za mě nejvíc frustrující.

V případě vítězství jste se mohli dotáhnout k Pardubicím na jeden bod…
…a jsme minus sedm! Nechtěli jsme to dopustit, všichni jsme věděli, jak vypadá tabulka. Bohužel se to stalo a není to příjemné.

Už v neděli přijede pražská Slavia. Bude dost času se oklepat a jít do utkání s čistou hlavou?
Musíme se z toho dostat sami, nikdo jiný nám nepomůže. Je potřeba si všechno vyříkat v kabině hezky mezi sebou z očí do očí, i když to třeba bude bolet a určitě to nebude příjemné. Čeká nás Slavia, nikdo od nás nic nečeká a můžeme pouze získat. Výkon určitě musí být lepší.

Související články

Aktuální zprávy 8.12.2023

Utkání s Pardubicemi bylo odloženo

Fotbalisté MFK ani druhý víkend po sobě nevyběhnou k mistrovskému utkání. Sobotní utkání s Pardubicemi muselo být odloženo kvůli nezpůsobilému terénu. Náhradní termín je v řešení.

Zápas 14.2.2024

Valentýnský smutek, Karviná-Pardubice 0:3

Karvinští nezískali v domácí dohrávce ani bod, protože zahazovali šance. A v závěru zápasu přišli o Davida Mosese, který byl vyloučen.

Preview k zápasu 13.2.2024

Důležitá domácí dohrávka! Karviná-Pardubice (st,17)

Pouhé čtyři dny po vstupním duelu do jara proti Spartě vyběhnou fotbalisté MFK k dalšímu domácímu utkání – čeká je dohrávka ze začátku prosince proti východočeskému soupeři z Pardubic. Vstupenek je dostatek a budou se prodávat i krátce před zápasem na pokladnách.

Pozvánka na zápas 7.12.2023

Trenér Jarábek před Pardubicemi: Musíme dát do hry srdce

Důležitý zápas v těžkých podmínkách čeká na fotbalisty MFK a moc dobře si to uvědomuje i trenér Juraj Jarábek. V předzápasovém rozhovoru mluvil o odloženém utkání v Boleslavi i o přípravě na sobotního soupeře z východu Čech.

Ohlasy po zápase 14.2.2024

VIDEO: Tisková konference trenéra po porážce od Pardubic

Viditelně zklamaný kouč Juraj Jarábek hledal mezi novináři příčiny vysoké domácí porážky od Pardubic v dohrávce 18. kola.

Ohlasy po zápase 9.12.2023

Ohlasy k odloženému zápasu s Pardubicemi

Trenér Juraj Jarábek a kapitán Lukáš Budínský okomentovali páteční odložení sobotního utkání s východočeskými Pardubicemi.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo