Generální partner
Světlý režim
6. srpen 2023

Jiří Ciupa: Je to moje velká chyba!

Návrat do brány v nejvyšší soutěži po roce a čtvrt si rozhodně představoval jinak. Gólman Jiří Ciupa se podepsal pod druhý inkasovaný gól, který se nakonec ukázal jako vítězný.

Co se stalo před druhým gólem?
Věděl jsem, že míč jde od stopera hlavou, tím pádem jsem ho chtěl chytit do rukou a ne ho zbytečně odkopávat. Bohužel jsem byl dál od hranice velkého vápna, než jsem si myslel. Yusuf tam šel dobře a rychle. Míč už jsem měl skoro v rukavicích, ale udělal to dobře – špičkou mi ho vykopl. Strašně mě to mrzí a jde to za mnou. Moje velká chyba!

Ve druhém utkání po sobě chyboval jeden z gólmanů. Co tomu říkáte?
To mě právě mrzí o to víc. V Olomouci se jedna situace nepovedla Lapymu a teď mně. Je to samozřejmě špatně, protože v lize musíte mít gólmana, který je vzadu jistotou a tým podrží. Poslední dva duely nám gólmanům nevyšly, byť na tréninku pracujeme tak, abychom na zápas byli maximálně nachystaní. Bohužel i takový je fotbal.

Podrželi vás fanoušci. To je příjemné ne?
Je to fajn, patří jim velký dík – stáli za celým týmem i za mnou. Cítil jsem podporu všech, ale je těžké na to nemyslet, protože tu chybu jsem prostě udělal. Ale pokračovalo se dál a po změně stran bylo vidět, jak moc jsme chtěli. Hnali jsme se za vyrovnáním a dokonce věřím tomu, že kdybychom vyrovnali, tak se nám podaří dokonce zápas přetočit na naši stranu.

V prvních dvou kolech jste nebyl vůbec v nominaci. Nyní už jste po zranění fit?
Jo, jsem v pořádku. Limitoval mě problém s klíční kostí. Myslel jsem si, že to půjde, ale v tréninku jsem byl vyveden z omylu - rameno potřebovalo úplný klid. Ale celý poslední týden jsem už trénoval naplno bez omezení.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo