Generální partner
Světlý režim
3. srpen 2023

Tomáš Hejdušek před Boleslaví: Body doma nechceme rozdávat

Druhým domácím duelem nové sezóny bude ten proti prozatím čtyřbodové Mladé Boleslavi. A o soupeři ze středních Čech promluvil dva dny před utkáním trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek.

Trenére, jaký máte před sobotním utkáním recept na to, abyste se svými svěřenci navázali na povedený vstupní duel proti Zlínu a premiérově na prvoligové scéně v domácím utkání porazit Mladou Boleslav ?
Nesmíme se bát hrát a musíme přidat v osobních soubojích. Také musíme dbát na to, aby měla Boleslav daleko méně prostoru, než jaký měla Sigma v posledním zápase.

Mladá Boleslav odehrála první dvě kola v domácím prostředí. Jak vnímáte to, že poprvé vyjedou ven?
To nevím. Ale my hrajeme doma, body tady nechceme rozdávat a rádi bychom se prezentovali jako na jaře nebo v premiéře se Zlínem.

Proti Liberci tým z města automobilů dokázal po vyloučení obránce Dominika Kosty vyrovnat dvoubrankové manko. Svědčí to o něčem?
Určitě o síle a konkurenceschopnosti celého týmu. Jsou velice silní do útoku, my se je pokusíme zaměstnat co nejvíce do obrany.

Na jaké hráče si musí vaši svěřenci dát největší pozor? Kdo hraje v týmu Mladé Boleslavi největší prim?
I přes svůj věk je strašně platným hráčem pro celý tým Marek Matějovský. Uvidíme, jestli v sobotu nastoupí. Ale nechci se bavit jen o jednom hráči – Boleslav je nesmírně silná do ofenzivy, jejich útočná síla Yusuf, Kušej, Jawo nebo Matějovský je fakt veliká. Musíme si na ně dát veliký pozor!

Novým trenérem Středočechů je bývalý výborný ligový útočník Marek Kulič. Oba jste nováčky na prvoligové scéně, takže sledujete jej? Znáte se třeba z různých seminářů nebo studia licence?
Myslím si, že jsme se potkali, když trénoval mládež v Boleslavi. Samozřejmě mu do trenérské kariéry přeji hodně štěstí, ale zároveň doufám, že to u nás v sobotu bude mít hodně těžké (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo